Матеріали, які застосовуються при виготовленні рюкзаків Surikat

Якщо провести опитування, якими основними якостями повинен володіти рюкзак для щоденного використання, більшість людей відповість, що рюкзак повинен бути якісним. Але що значить словосполучення якісний рюкзак ?
Для одних – це можливість піддавати рюкзак критичним навантаженням, хтось скаже, що ознака якісного рюкзака обов’язково його висока вартість або відомий бренд. Оцінювати якість міського рюкзака можна за багатьма критеріями, але основними є все ж, матеріали, з яких він виготовлений, а також якість пошиття. Адже, по суті, тільки від цих двох параметрів залежить, чи витримає рюкзак щоденну носку, чи не поміняє він згодом свою форму і не розійдуться його шви через місяць після покупки.

Не страшні тобі ні спека, ні сльота

Для пошиття рюкзаків Surikat City використовується тканина поліестер 600D поліефірна (універсальна) тканину з водонепроникним покриттям, а абревіатура 600 D (Den) означає товщину і масу нитки, яка є елементарним ланкою тканини (фото 1).

Rukzak-Surikat-City-tekstura-tkani

 

Так, нитка з параметром 600D при довжині 1 км важить всього 600 грам. Аналогічним способом, до речі, маркуються жіночі колготки, але там товщина і маса нитки варіюється від 15 до 100 Den. Вибір саме такої тканини пояснюється тим, що Поліестер 600D легка, але одночасно міцна і стійка до стирання тканину. З внутрішньої сторони на поліестер нанесено специа льное покриття, c складною назвою (полівінілхлорид (формула – [-CH 2 -CHCl -] n )), але з водонепроникними властивостями. Саме тому рюкзак Surikat Сity не боїться короткочасних опадів *.

Також рюкзак можна без побоювання ставити на мокру траву або на сніг. Ще однією перевагою даної тканини є її щільність. Навіть не заповнений рюкзак відмінно тримає форму і з часом не розтягується. А для того, щоб рюкзак витримував великі навантаження, місце кріплення неоплачених лямок до рюкзака посилено капронової стропой з додатковою прострочкою (Фото 2).

До речі догляд за рюкзаком допускає його нечасті прання в делікатному режимі при мінімальній температурі, а також зрідка – прасування паром.

Rukzak- Surikat-City-liamki

Увага до деталей

Рюкзак Surikat City складається з двох відділень. Доступ до відділень здійснюється за допомогою кручених блискавок, зуби яких утворюють безперервну кручену волосінь (фото 3).

Rukzak-Surikat-City-achestvo-schvov

Всупереч поширеній думці, вони слyжать досить довго. На тривалий термін служби розраховані і металеві бігунки. А для зручності доступу в центральне відділення і накладна кишеня, бігунки оснащені Холдер, істотно спрощують доступ до вмісту рюкзака особливо взимку, коли на руки надіті рукавички (фото 4).

Rukzak- Surikat-City-holteri

 

Варто відзначити, що всі шви всередині рюкзака окантовані, а підкладка рюкзака порадує щільною, приємною на дотик тканиною (фото 5,6).

Rukzak- Surikat-City-logo

Не дивлячись на те, що серед усього розмаїття рюкзаків, міський рюкзак займає один з найпростіших в технологічному плані сегментів, його практичність і привабливий зовнішній вигляд – ті характеристики, завдяки яким він настільки популярний у міських жителів.

Rukzak-Surikat-City-miagkaya-spinka

* Потрапивши під сильний дощ, вміст рюкзака все ж може промокнути через попадання вологи через шви і блискавки

Подивитися відео з випробуваннями рюкзаків можна тут: surikat.ua/video

А ознайомитися з гарантійними зобов’язаннями можна тут: http://surikat.ua/garantii/