Рюкзаки Osprey – від прогулянок по місту до завоювання найвищих горних вершин.

Бренд Osprey заснований в Каліфорнії в далекому 1974 році однією людиною, яка одночасно стала і власником і основним дизайнером. За 43 роки компанія сильно розвивалася, але основні принципи залишалися незмінними – прагнення до інновацій та виробництво продукціі тільки з якісних матеріалів. Гарантія на продукцію два роки і недоліки, виявлені в цей період, видаляються безкоштовно. Один з ключевих аспектів філософії бренда – турбота про навколишнє середовище, тому навіть упаковка робиться з матеріалів вторинної переробки, які можна переробляти. У Osprey великий асортимент продукції, яка включає в себе міські, туристичні, спортивні, дитячі рюкзаки, дорожні та поясні сумки. Цінова діапазон на міській серії від 1400 до 2800 грн, ціна туристичної моделі досягає 9000 грн.
osprey

Міські наплічники

Широкий модельний ряд дає можливість знайти заплічну сумку на свій смак, правда дизайнерських кольорових рішень менше, ніж у SURIKAT. Всі моделі міської серії об’єднує така характеристика як функціональність. М’яке відділення для ноутбука та планшета, карман-органайзер для дрібничок та документів, замок для ключів, знімний пояс на бедро, грудна стяжка з вбудованим сигнальним свистком та спеціальним карманом для окулярів та електроніки. У передній частині розташовано еластичний карман, в якому можна закріпити вітровку, дощовик, та інше подібне спорядження. Світловідбиваючі елементи забезпечують безпеку в темний час доби. Деякі наплічники мають бокові компресіонні стропи та спинку, що вентилюється. Також є моделі, розроблені спеціально для жінок, з урахуванням особливостей їх фігур.

городской рюкзак

Велорюкзаки

Допоможуть взяти на прогулку все необхідне і при цьому не перевантажувати веломандрівника. Компактні та легкі велорюкзаки мають ряд переваг у порівнянні з аналогами інших брендів. Подвісна система і пояс BiostretchTM «сінхронізуються» з власником та комфортно повторюють рухи тіла. Кармани-органайзери для цінних речей, документів, запасних частин та інструментів допоможуть тримати багаж у порядку. Безпека на дорозі забезпечується за допомогою світловідбивачів та наявності кріплення для блимаючого маячка. Майже всі велорюкзаки мають відділення для питної системи та захисного рейканку.

велорюкзак

Туристичні рюкзаки

Окрема серія продукції – це рюкзаки для походів. Від аналогів інших брендів вони вигідно відрізняються багатофункціональністю і продуманою до дрібниць конструкцією. Система AntiGravity™ забезпечує гарну вентиляцію та комфорт у пересуванні навіть при максимальному завантаженні рюкзака. За рахунок надійної фіксації, пояс IsoForm розподіляє навантаження на великі групи м’язів ніг та розвантажує спину. Завдяки додатковому клапану в головому відділенні та карманам на поясі, забезпечується швидкий доступ до необхідних речей. Система Stow-on-the-Go™ дозволяє закріпити трекінгові палі не знімаючі рюкзак.

рюкзак в поход

І це ще не все

Так само, компанія шиє дитячі ранці, рюкзаки для лижників, дорожні сумки та бананки. Правда, останніх тільки три моделі і, на відміну від бананок SURIKAT, на вибір є всього два кольори. Окремо хотілося б відзначити, що з 2017 року в асортименті Osprey з’явилися ультралегкі зап’ястя для бігу.

детский рюкзак