fbpx

Студенти, Surikat з вами

Студенти, Surikat з вами

Студентські роки безперечно прекрасна пора. Важливо вибрати цікаву спеціальність і тоді можна з головою зануритися в нове доросле життя. При виборі вищого навчального закладу, як правило, звертають увагу на рейтинги. Згідно з академічним рейтингом України 2016 року в топ-5 кращих вузів увійшли: Київський політехнічний інститут, КНУ імені Тараса Шевченка, ХНУ імені В.Н. Каразіна, Харківський політехнічний інститут та Львівська політехніка. Більшість абітурієнтів їде здобувати вищу освіту в великі міста. І тут починається найцікавіше, адже попереду загадкове самостійне життя. З одного боку – менше батьківського контролю, але з іншого боку всі домашні клопоти, в тому числі і приготування їжі лягають суто на твої плечі, і мама тут вже не допоможе. Після довгоочікуваного вступу до університету починаються збори і підготування до початку навчання. Іногороднім абітурієнтам доведеться знайти житло, перевезти речі, придбати необхідні канцтовари та навчальні посібники і купити рюкзак, а може поясну сумку. На виборі якого з аксесуарів варто зупинитися, ми підкажемо в цій статті. 

 

Студенти, Surikat з вами

Чотири стадії підготовки студента до пар 

Стадія 1 (курс І). Ти береш рюкзак, збираєш в нього всі необхідні підручники, посібники, готуєш зошити окремо для кожного предмета та сторінок на 96 кожен, збираєш пенал з необхідними канцтоварами (лінійки, циркуль і кольорові олівці теж лежать там на всякий випадок). І ось ти готовий йти на пари. Перелякані очі абітурієнти часто ховають за окулярами, чим крутіша оправа окулярів, тим краще. Головне зробити незворушне обличчя і тікати з іншими шукати потрібну аудиторію. 

Стадія 2 (курс ІІ). Ти як і раніше збираєшся в університет, але вже розумієш, що можна прийти на другу пару (на першій все одно викладач не зазначає), знаходиш свій рюкзак, в якому все так і залишилося лежати з минулого дня. Замість пенала в маленькій кишеньці рюкзака лежить одна ручка, замість безлічі підручників – пару, зошитів кілька, все так же на 96 аркушів кожен, тільки тепер в одній одночасно конспекти з «Економічної теорії», «Праву», «Екології» і ще словник англійської мови. Твій вид вже не переляканий, а навіть трохи гордий, адже ти вже не першокурсник. 

Стадія 3 (курс ІІІ). Вранці ти розумієш, що це буде занадто нахабно з твоєї сторони не ходити на заняття три дні поспіль, тому неохоче ти збираєшся на пари. Замість рюкзака – сумка на пояс, куди відмінно поміщається один зошит, він ж конспект з усіх предметів на цей семестр і ручка. Більше тобі нічого і не потрібно, щось можна взяти у однокурсників, в іншому ти досить навчився «викручуватися» за два роки навчання. Якось так буде. Ти впевнений в собі і всім своїм виглядом показуєш, що ти тут уже «армійський дід». 

Стадія 4 (курс ІV). Ти з’являєшся в університеті на сесії, з собою бананка і трохи знань. Причому перша служить тепер більшою мірою як гарний аксесуар. З кишені джинс визирає ручка. Підручники ти в очі не бачив, конспекти не писав, викладачів не часто балував своїми візитами на заняттях, але як мінімум знаєш майже всі їх прізвища, тому що це мінімальні умови отримання «заліку». Ти абсолютно спокійний, іспити і захист тебе не лякають, а там будь, як буде. 

 

Студенти, Surikat з вами

Насправді не варто ставитися серйозно до написаного вище, звичайно на пари ходити важливо і потрібно. Потрібно вбирати знання цікавих викладачів, потрібно заглиблюватися в те, що цікаво і стане в нагоді в майбутньому, важливо розуміти, ким ти хочеш бути в цьому майбутньому і докладати до свого успіху деякі зусилля. Заводите нові знайомства, отримуйте кайф від навчання, тому що за університетськими роками ви неодмінно будете нудьгувати. Вибирайте рюкзаки міські та сумки на пояс Surikat і не пошкодуєте, адже Surikat точно знає, як добре, а головне раціонально, провести університетський час.