Шановні покупці, дякуємо вам за вибір наших рюкзаків.

Всі рюкзаки ТМ «Surikat» виконані з високоміцного поліестерового матеріалу (Polyester 600D). Тканина є зносостійкою, не вбирає вологу і не чутлива до ультрафіолетового випромінювання. Внутрішня сторона тканини має щільне гумове покриття, що забезпечує водонепроникність. Дане покриття має низьку тепло- і електропровідністю, а також є стійкою до багатьох хімічних реагентів.

Всі наші рюкзаки проходять контроль якості на стадії виробництва, тому ми повністю впевнені в якості наших рюкзаків, але іноді трапляються винятки. Ми намагаємося, щоб у будь-якій ситуації ви залишалися задоволені, тому, якщо з яких-небудь причин вам не підійшов рюкзак, протягом 14 днів ви можете його поміняти або повернути, згідно з умовами, прописаним нижче. Також на наші рюкзаки поширюється гарантія – 30 днів з дня покупки.

Гарантійні терміни на наші рюкзаки

Гарантійний термін на рюкзаки (Згідно ст.7 Закону України «ТЗПС»). Термін гарантії на рюкзаки відповідно до Держстандарту – 30 днів з дня покупки.

Гарантія НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ на дефекти, які виникли в результаті:

недбалого або неналежного поводження покупцем або перевізником з рюкзаком;

дії екстремальних температур, розчинників, кислот, води, а також в разі виникнення потертостей, замін матеріалів або внаслідок природного зносу. Зверніть увагу, що в разі виникнення дефектів, нанесених перевізником, продавець не несе відповідальності за їх усунення.

Якщо у вас виникне бажання перевірити рюкзак на міцність, подивіться добірку відео з випробуваннями рюкзаків, які ми зняли спеціально для вас: https://www.youtube.com/c/SurikatUa

Повернення товару належної якості.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, покупець має право на повернення товару належної якості. У цьому випадку повернення грошових коштів здійснюється без урахування послуг доставки. Повернення грошових коштів відбувається в разі, якщо:

– Товар не використовувався;

– Якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості.

Зворотна доставка товару належної якості провадиться за рахунок клієнта.

Повернення товару неналежної якості

Протягом гарантійного терміну ви маєте право повернути товар неналежної якості. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар з браком виробничого характеру.Перейти в каталог товарів: https://surikat.ua/