На сьогоднішній день оплата ваших замовлень може бути здійснена двома способами:

1. Шляхом переведення коштів з карт VISA/MasterCard через систему онлайн платежів LiqPay на нашому сайті. Більше про систему тут: https://www.liqpay.com/

2. Післяплатою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти. (Вартість послуги «післяплата» становить 2% від вартості товару + 20 грн за оформлення).

Після надходження грошових коштів, а у випадку з післяплатою — інформації про замовлення, ми відразу ж розпочинаємо формувати замовлення і відправляємо його.  Відправка замовлень відбувається день у день, якщо вся інформація надійшла до нас до 16.00. В іншому випадку, відправка здійснюється на наступний робочий день. Всі наші посилки відправляються Новою Поштою.

Прохання врахувати, що всі замовлення оформлені у вихідні та святкові дні,  відправляються на  наступний за ними робочий день. 

Для того, щоб стати володарем рюкзака Surikat, вам достатньо зробити всього 5 простих кроків:

1. Ви вибираєте рюкзак і оформляєте замовлення на сайті.

2. Ви сплачуєте вартість замовлення на нашому сайті (система LiqPay), після чого повідомляєте нам час, дату і суму оплати. Якщо ви вибрали спосіб оплати «післяплата» — переходите до наступного пункту.

3. Ми відправляємо посилку Новою Поштою, ви — отримуєте повідомлення електронною поштою з номером декларації.

4. Ви приходите у вказане при оформленні замовлення відділення Нової Пошти, сплачуєте доставку (в разі с «Післяплатою» крім доставки ви оплачуєте вартість рюкзака, а також комісію Нової Пошти) і забираєте рюкзак.

5. Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїми враженнями про рюкзак і роботу з нами на сайті або в соціальних мережах.

Ми постійно працюємо над поліпшенням сервісу, і незабаром у вас з’явиться можливість здійснювати оплату й іншими популярними способами.