fbpx

Відображаються усі з 23 результатів


Вироби Surikat з нанесенням

На сьогодні, рюкзаки отримали велику популярність завдяки своєму різноманіттю та зручності. Такий аксесуар можна підібрати, як для дорослої людини, так і для дитини. Великий асортимент дозволяє підібрати самий оптимальний варіант, який буде підходити під той чи інший образ. Сьогодні найпопулярнішим вважається рюкзак з нанесенням. Воно може мати самий різний вид, від логотипу компанії до будь-якого зображення, яке вам подобається. Найголовніше точно визначити, як повинен виглядати малюнок або напис. Для дитячих рюкзаків можна використати різні зображення мультгероїв, казкових персонажів. Особливу увагу варто звернути на рюкзаки де є патріотичне нанесення. Такий формат користується попитом, як серед молоді, так і старших людей. Даний аксесуар може мати нанесення у вигляді української символіки або напису. Перед тим, як купити той чи інший рюкзак, потрібно обдумати з яким одягом ви будете його носити. Наприклад, жінкам краще обирати аксесуари світлих відтінків. Тоді можна буде підбирати під рюкзак різні образи. Щодо практичності, то краще звернути увагу на аксесуар, який виготовлений у темному кольору, наприклад, чорному. Що стосується розмірів, то рюкзак потрібно обирати в залежності від його призначення. Наприклад, для прогулянки підійде виріб не великих розмірів, який легко можна носити навіть на одному плечі. Якщо ви полюбляєте подорожувати, тоді рюкзак повинен бути більшим та міцнішим, що дозволить носити з собою велику кількість речей.

Поясна сумка з нанесенням

Якщо вам не потрібно брати з собою багато речей, а тільки саме необхідне, тоді краще обирати поясну сумку. Така річ дозволяє комфортно зберігати ключі, телефон, та інші невеликі предмети. Важливою особливістю такого вироба є те, що він завжди знаходиться перед очима. Вам не потрібно хвилюватися про те, що ви можете загубити якість важливі речі, бо  сумка завжди перед вами. Якщо ви бажаєте підтримати сучасний стиль, тоді вам підійде поясна сумка з нанесенням. Для дітей є різноманітний вибір, який дозволяє обрати виріб на свій смак. Такий аксесуар допомагає дитині бути самостійним і брати з собою тільки найважливіші речі. Для дорослих можна обрати поясну сумку з патріотичним нанесеням. На будь-який смак можна нанести найрізноманітніші українські надписи, зображення української символіки. Таку сумку можна носити на роботу, брати у подорож, або просто на прогулянку. Вибрати колір виробу також можна в залежності від того, куди ви будете брати з собою сумку. Наприклад, у подорож краще вибрати виріб темних відтінків, чорний, темно-синій, сірий. Такі кольори не так швидко забруднюються, що є ідеальним варіантом для подорожі. На роботу можна вибирати поясну сумку яскравих, насичених кольорів.

Пенал Сурікат з нанесенням

Пенал є комфортним виробом, який застосовують для зберігання олівців, ручок, та інших канцелярських предметів.  Особливо такий предмет стає в нагоді офісним працівникам, котрі завжди мають робити написи, нагадування, та інші записи. Наявність пеналу допоможе зберігати канцелярське приладдя у зручності. Таким чином не потрібно буде довго шукати потрібний олівець, він завжди буде поруч. Також такий виріб можна обрати для дома, щоб зберігати всі олівці, пензлики та ручки. В інтернет-магазині Сурікат ви можете обрати пенал з патріотичним нанесення. Великий асортимент дозволяє обрати пенал з українським тризубом, або патріотичним написом. Велика палітра кольорів допомагає вибрати пенал, який найбільше до вподоби. Компанія Сурікат є українським виробником, який надає можливість вибрати та купити різноманітні рюкзаки та сумки. Для тих, хто полюбляє українську символіку є унікальна можливість замовити брендований рюкзак з тризубом. Також ви можете обрати український напис, який також можна відтворити на рюкзаку або сумці. На сайті представлений великій вибір як символіки, так і написів, які можна зобразити на аксесуарі. Для того, щоб зробити замовлення вам потрібно перейти безпосередньо на сайт, та ознайомитися з асортиментом. Поряд з каталогом розташований фільтр, який допомагає вибрати річ по потрібній ціні. Така функція є дуже зручною, тому можна одразу знайти потрібний аксесуар. Також для більш швидкого вибору можна скористатися сортуванням та вибрати товар який є найновішим, або найкращим за оцінюванням. Якщо ви бажаєте замовити такі аксесуари у подарунок, тоді краще дізнатися в людини які кольори вона полюбляє, тоді вам вдасця обрати річ, яка зможе порадувати, та придати гарного настрою. Крім рюкзаків із українською символікою, можна замовити поясні сумки та пенали. Оформити замовлення можна зателефонувавши до інтернет-магазину, або через сайт у режимі онлайн. Доставлення товару здійснюється по території України.