fbpx

Відображаються усі з 37 результатів


У зв’язку з тим, що на даний час на території України відбуваються воєнні дії аптечка ЗСУ  це обов’язковий предмет який повинен бути у військових, та у представників територіальної оборони. Перед тим як купити аптечку ЗСУ необхідно більш детальніше ознайомитися з тим, яким саме має бути виріб для зберігання медикаментів у воєнний час.

Тактична сумка

Під тактичною сумкою мається на увазі виріб із плотної тканини, який можна носити через плече. Дана продукція спеціально розроблена для військових, тому добре витримує різні погодні умови. Під час виготовлення виробники використовують тільки якісні матеріали, що забезпечують довгий термін експлуатації. Усі тканини відрізняються водонепроникністю, що дозволяє зберігати речі у цілісності.  Завдяки своїй ергономічності сумку дуже легко носити з собою, вона не  завдає шкоди та передавлює. Надійні фіксувальні ремені дозволяють прикріпити сумку на поясі або ж носити її через плече. Перед тим як вибрати військову сумку аптечку необхідно звернути увагу на такі її властивості:
  • місткість. Даний параметр визначається у літрах, тому можна швидко обрати необхідну модель;
  • пошив. Такий критерій дозволяє зразу побачити скільки є кишень, доповнюючих змійок або липучек. Таким чином ви можете визначитись, що саме можна покласти у таку сумку;
  • вид ручки. Перед тим як обрати тактичну сумку потрібно добре обміркувати як вам буде легше її носити: через плече, на поясі, або як маленький рюкзак, від цього буде залежати який саме виріб краще замовити.
Як правило, більшість моделей оснащенні великою кількістю кишень,  що дозволяє взяти з собою якомога більше необхідних речей. Таким чином військовий аксесуар дозволяє брати з собою велику кількість необхідних та важливих речей, аптечку. 

Військова аптечка

Військовим та представникам територіальної оборони обов’язково потрібно мати з собою повністю укомплектовану аптечку, для того щоб можна було відразу надати первинну допомогу. Перш за все потрібно зазначити, що сьогодні можна легко купити військову аптечку, але перш ніж зробити покупку, необхідно визначити яка саме вам потрібна аптечка. Робити ревізію ліків потрібно два рази на рік, взимку та влітку. Така перевірка потрібна для того, щоб визначити які ліки вже втратили свій термін дійсності, та можуть не допомогти, а навпроти завдати шкоди організму. На сьогодні дуже актуальним таке питання є для військовослужбовців які знаходяться на передовій. Саме тому перед тим як купити аптечку для ЗСУ потрібно краще знайомитися з таким військовим аксесуаром. Слід зазначити, що від наявності аптечки залежить питання життя та смерті бійців, тому даний аксесуар виконує дуже важливу роль. Знаходячись на війні військовослужбовці повинні надавати термінову медичну допомогу доки не буде можливості прибути до кваліфікованих медиків. Саме тому аптечка повинна бути повністю укомплектована та мати найнеобхідніші медикаменти. Крім стандартного медичного набору, у кожного військового повинні бути з собою доповнюючі ліки, якщо є якісь хронічні захворювання або алергія. Під час літнього періоду загострюються шлунково-кишкові розлади, є велика можливість виникнення дисбактеріозу, сонячного удару, та інших захворювань. Для того, щоб такий аксесуар був вмістимим та добре тримався, необхідно купувати аптечку ЗСУ тільки у перевірених продавців.

Підсумок для зберігання магазинів

Знаходячись на передовій усі військовослужбовці повинні мати зброю, що дозволяє захищати себе та своїх побратимів. Для того, щоб було зручніше носити боєприпаси існують спеціальні підсумки для зберігання магазинів. Тому сьогодні потрібно купувати як військову аптечку, так і підсумок для магазинів, бо без цих речей вижити на фронті майже не можливо. На сьогодні існує велика кількість підсумок, які можна обрати. Однак, слід зауважити, що обирати такий товар необхідно дуже уважно, бо існує велика кількість різних моделей й вибрати необхідний буває дуже складно. Перш за все треба визначитись для скількох магазинів вам потрібен аксесуар. Найзручнішим є підсумок для двох магазинів. Такий виріб достатньо легкий, його можна почепити на бронежилет. Виготовляється така продукція з водовідштовхувальних матеріалів, тому має добру міцність і не псується під впливом різних погодних умов. Така характеристика є дуже важливою для військових речей. Також обираючи такий вид продукції бажано звертати увагу на фурнітуру, вона повинна бути кріпкою. Добре якщо замість гудзиків будуть ліпучки або застібки, таким чином ви будете впевнені, що виріб не розстібається під час експлуатації. Якщо ви не знаєте яку саме тактичну аптечку купити, то краще звернутися до вітчизняного виробника й обрати аптечку Сурікат.  Гарна якість та вигідна ціна дозволяють швидко вибрати та отримати необхідний військовий аксесуар.