fbpx

Показано 1–40 із 165


Сумка-слінг з логотипом

Сьогодні сумка слінг має великий попит як серед дорослих, так і дітей. Такий комфортний виріб дозволяє  зручно носити найнеобхідніші речі, такі як: ключі, гаманець, телефон та інші невеличкі речі. Сумку-слінг можна легко брати з собою на прогулянку, роботу або у подорож.  Якщо ви бажаєте замовити для своєї компанії ексклюзивний варіант сумки-слінг з логотипом, то сьогодні це дуже легко зробити. Компанія Сурікат займається виробництвом сумок та рюкзаків для корпоративних клієнтів. Це дозволяє всім співробітникам тієї чи іншої компанії мати аксесуари які підкреслюватимуть їх належність до компанії.  Сумка-слінг має певні переваги у порівнянні з іншими моделями сумок:
  • надійна ручка. Завдяки комфортній поясній ручці, такий виріб можна носити як через плече, так і на плечі;
  • сумка завжди буде завжди у колі зору, що дозволяє не турбуватися про безпечне збереження речей;
  • достатня кількість кишень, що допомагає брати з собою усі потрібні речі;
  • невеликий розмір. 
Коли ви замовляєте корпоративні вироби, то маєте можливість самостійно обирати колір сумки та логотип. Все залежить від того, чи існує вже ваша компанія, та чи ви збираєтесь тільки но відчинятися. Бо, якщо ваш бренд вже існує на ринку, то усі ваші клієнти впізнають вас за логотипом та основним кольором. Саме тому при замовленні брендової поясної сумки потрібно зберігати існуючу лінію кольорів вашої компанії.  Якщо ви тільки но збираєтесь вийти на ринок, тоді можна почати розробляти брендовий стиль у якому будуть виповнені також сумки. Перш за все хочеться зазначити, що стиль повинен бути однаковим як на виробах, так і на сайті, продукції, так далі. Це допоможе відокремлювати вас від інших компаній. 

Рюкзак брендований Сурікат

Якщо потрібно брати з собою велику кількість речей, то найкращим варіантом буде рюкзак. Сьогодні дуже багато людей обирають не тільки для поїздок, а й для щоденного носіння саме такий виріб. Його практичність на надійність дозволяє брати з собою не тільки мобільні телефони, а й за потребою ноутбуки та планшети. Наявність рюкзака з логотипом компанії дуже допомагає у роботі менеджерам, мерчендайзерам, медичним працівникам, та програмістам.  Замовити брендовий рюкзак можна в компанії Сурікат. Ви можете оформити замовлення на сайті, або зателефонувати менеджеру, який прийме ваше замовлення.  Обов’язково потрібно буде вказати кількість виробів які потрібні, стиль, та розміри рюкзаків. Усі ці параметри будуть залежати від виду діяльності та спеціалізації вашої організації.  Ще одним сучасним різновидом рюкзака є наплічник. Головна його відмінність у тому, що в нього є лише один ремінь, тому носити його можна на одному плечі. Така модель підходить для тих, хто не бере з собою багато речей. Перед тим як замовити брендований наплічник, потрібно вказати для кого саме ви робите замовлення, для дорослих чи дітей.  Від цього буде залежати який саме розмір повинен бути у наплічника. Наприклад, якщо такий виріб потрібен для ліцею або приватної школи, тоді найголовніше визначитися з емблемами та кольором. Для дітей перших класів вироби можуть бути виповнені в одній гамі, а для старших класів в іншій. 

 Поясна сумка Сурікат брендована

Великим попитом сьогодні користується саме поясна сумка. Такі брендовані речі стануть просто незамінними, так як їх можна брати з собою усюди. Найголовніше визначитись зі стилем. Наприклад, він може бути спортивним, тоді такий виріб легко брати з собою на прогулянку, пробіжку, або в поїздку. Що стосується матеріалу, то компанія Сурікат у своєму виробництві використовує тільки якісну сировину, яка довго тримається та зберігає естетичний вигляд.  Колір виробу може бути різноманітним, але обов’язково потрібно наносити логотип, який буде підкреслювати належність до вашого бренду.  Компанія Сурікат займається виробництвом сумок та рюкзаків для різних корпоративних клієнтів, тому для кожного замовника обирається індивідуальний підхід.  Кожен бренд має свою історію, стратегію та філософію, саме тому така продукція повинна максимально відображати корпоративний стиль. Окрім відокремлення від інших компаній така продукція є гарною нативною рекламою. Усі відомі бренди на світовому ринку мають свій мерч, та брендові вироби. Саме через них покупці та клієнти дізнаються більше інформації, цікавляться компанією. Бо, наявність корпоративних виробів асоціюється з надійністю та відомістю бренду до якого виникає довіра суспільства.  Також замовити брендові сумки, рюкзаки, можуть дитячі садки, школи, або курси. Продукція для дітей завжди відрізняється від дорослої більш насиченими кольорами, яскравим принтом. Якщо ви ще не можете визначитись як повинна виглядати ваша корпоративна продукція, то ви можете зателефонувати менеджерам компанії Сурікат і вони допоможуть вам обрати саме той стиль, який найбільше буде характеризувати вашу групу, компанію або організацію.