fbpx

Огляд конкурентів. Ерго рюкзак

Огляд конкурентів. Ерго рюкзак

Як часто вам доводилося спостерігати таку картину: мама, тато чи бабуся виходить на прогулянку з дитиною в колясці, намагаючись притримувати двері під’їзду або магазину усіма вільними частинами тіла, а на згині руки при цьому висить важка сумка? До того ж доводиться балансувати, щоб з голови не впала дитяча панамка, а зуби міцно затискають вухо улюбленого плюшевого зайця. Малюк на це дивиться та заливається сміхом, а от батькам, головним героям таких ситуацій, не до жартів. Такі жертви можна і потрібно скасувати, адже прогулянка з малюком повинна доставляти тільки задоволення. Розгляньмо варіанти, як розв’язувати таку проблему за допомогою ерго рюкзака.

Огляд конкурентів. Ерго рюкзак 

Як полегшити життя молодим батькам: заплічна сумка vs ерго рюкзак

Звичайно, ситуацію можна спростити, використовуючи замість сумки рюкзак, куди поміститися все і навіть більше. У заплічних сумок, безумовно, багато функцій. І якщо до появи дитини в житті жінки з усім функціоналом справлялася дамська сумка або сумка на пояс, то з появою малюка пріоритети різко змінюються. У новоспечених батьків, крім кави для себе, під рукою завжди: вологі серветки, памперси, дитяче харчування, водичка, а ще набір речей на випадок похолодання або потепління. На прогулянку часто беруть з собою слоника, котика, машинку чи ляльку, без якої ніяк не можна розлучитися навіть на годину. Карапуз на руках або за ручку, з іншого боку велосипед або коляска, тепер зрозуміло, що без місткого аксесуара за плечима не обійтися. З таким навантаженням впораються всі три модельні ряди міських рюкзаків Surikat: Megapolis (https://surikat.ua/gorodskie-ryukzaki/), City та Melody. Наплічники оснащені основним відділенням та зовнішньою кишенею на блискавці, спинкою з м’якою підкладкою, лямками, що регулюються та якісною фурнітурою. Купити рюкзак – значить впоратися практично з усіма завданнями під час прогулянок, походів в гості або у справах з дітьми. Але як же бути з прогулянками, де коляска не проїде або з нею вкрай незручно пересуватися, а може і зовсім відсутня можливість брати її з собою для поїздки за місто.

Ерго-рюкзак і з’явився на світ, щоб допомогти в таких ситуаціях (читай «щоб врятувати світ»). Чому ерго, запитаєте ви? Та, тому що він ергономічний і забезпечує правильне фізіологічне положення малюка та, відповідно, не шкодить його здоров’ю. Є три варіанти використання: лицем до лиця, головою вперед і на спині. Найчастіше матусі вважають за краще перший варіант, коли дитя знаходиться під чуйним наглядом і відчуває себе спокійно. Конструкція рюкзака складається з широкого і жорсткого пояса, спинки і плечових лямок. Іноді її доповнює капюшон, який підтримує маленьку голівку під час сну. Елементи, які застібають плечові ремені і пояс повинні мати додатковий захист, щоб уникнути несвоєчасного розстібання, але при цьому легко регулюватися. Приємним бонусом буде вентиляція спинки рюкзака в літню пору, але з умовою, що цей відсік залишається закритим взимку і під час дощу. Кишеня для дрібниць однозначно стане в пригоді. 

Огляд конкурентів. Ерго рюкзак 

Ерго рюкзак: помічник чи ворог? Останнє слово за лікарями

Обов’язково звертайте увагу на матеріали, надійність і безпеку кріплень, наявність всіх необхідних сертифікатів якості у виробника, у якого плануєте купити ерго рюкзак. А відгуки допоможуть прийняти рішення в бік кращої моделі, виходячи з конкретних потреб. Лікарі не рекомендують використовувати подібний аксесуар до того моменту, поки дитя не буде самостійно і впевнено сидіти, а значить раніше 5-6 місяців. Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією і переносити дитинку тільки в правильному положенні, коли ніжки розведені і підняті, утворюючи приплющену букву «М». Це, мабуть, і всі обмеження, недотримання яких може нашкодити. При правильному використанні ерго-рюкзак стане справжнім помічником для всієї родини. І сміх буде доноситися тепер з усіх сторін, тому що коли добре, тоді добре.

P.S. При написанні цього тексту жодна дитина не постраждала.