Міський рюкзак, так само як і поясна сумка – речі функціональні та практичні. Не помічаючи того самі, ми беремо сумку з собою щодня на навчання і роботу, на концерт улюбленої групи, в парк, на прогулянку з друзями, на пляж з сім’єю і цей список, повірте, можна продовжувати нескінченно. А хто з вас хоч раз замислювався про «будову» рюкзака та поясну сумку? Найпростіший міський рюкзак, і модель Surikat не виняток, крім містких відділень і кишеньок, має дві лямки і ручку для його перенесення в руці. А поясна сумка, у свою чергу, складається з сумки і регульованого ремінця, який засувається за допомогою пластикового карабіна. Здавалося б все просто: два плечі – дві лямки, один ремінець – одна талія. Однак скільки людей, стільки та способів носіння. Багато хто з вас тільки зараз, прочитавши ці рядки, задумалися, – «а як я зазвичай ношу свій рюкзак?», адже з моменту, коли було вирішено його купити, аж до цієї хвилини, процес одягання сумки у більшості з нас відбувався «на автоматі». Пропонуємо вам своєрідний тест – характеристику для рюкзакоманів. Як то кажуть, покажи мені, як ти носиш свій ранець, і я скажу, хто ти. Отже, let’s go 🙂
Дві лямки Якщо ти носиш рюкзак використовуючи дві лямки, значить у тебе за плечима шкільний ранець і мама досі виглядає з вікна, коли ти йдеш до школи, щоб проконтролювати одяг ти шапку і чи одягнений ранець «як належить». Якщо це не про тебе, значить ідея купити сумку з плечовими лямками прийшла через необхідність носити з собою безліч потрібних, але при цьому важких речей або часто доводиться допомагати подрузі носити важкі підручники в університет (і такі варіанти зустрічаються). У цьому випадку ти не просто молодець, а й дуже вихована людина. А про правильний розподіл навантаження речей міського рюкзака на хребет і годі й казати. До речі, цей факт однозначно порадує маму :). Насправді дві лямки на плечах говорять про те, що ти цілком упевнений у собі, але волієш все робити «за правилами». Адепти двох лямок завжди впевнено йдуть до своєї мети, не боячись перепон, адже за спиною коханий міський рюкзак Surikat. Ключова характеристика – практичність.
Одна лямка Рюкзак на одному плечі носять дуже багато. Такий варіант дозволяє дуже швидко одягати та знімати міський рюкзак, а у випадку з підлітками, лямка на одному плечі часто є демонстрацією крутості. Не дарма ж Грег Дженко (Ченнінг Татум) у фільмі «Мачо і ботан 2» так наполегливо повчав і наставляв партнера, щоб той одягнув лямку тільки на одне плече. Люди, які носять рюкзак, використовуючи одну лямку – можливо навіть надмірно самовпевнені. Зазвичай ти не соромишся виявляти свої почуття, а в компанії, як правило, є «заводила». Ключова характеристика — самовираження.
В руці Можливо, ти носив із собою праску/чайник/цеглу та лямки твого “помічника” просто розтяглися або обірвалися, і тепер ти змушений тримати рюкзак у руці? P.S. Зверніть увагу, що з моделями Surikat City та Surikat Megapolis це не пройде. Переконатися в цьому можна, подивившись відеовипробування наших рюкзаків. Якщо ж з лямками все гаразд, а тобі просто подобається носити міський рюкзак у руці, не відмовлятимемо. Аби тільки лямки не волочилися по підлозі. Ключова характеристика – нетрадиційність.
Перед собою на грудях Якщо твій рюкзак розташований так, як на картинці, швидше за все ти зараз їдеш у метро/трамваї/тролейбусі і хочеш бути впевненим у збереженні своїх речей. І в цьому випадку йдеться саме про міський рюкзак. Одягнувши таким чином об’ємний туристичний рюкзак, тебе навряд чи взагалі буде видно, та й далеко так не підеш. До речі, не виключено, що ти просто хочеш прикрити пляму від кетчупу після чергового походу до Мака. Любителі кетчупу, запам’ятовуйте чудовий лайфхак :). Ти любиш завжди контролювати ситуацію та тримати її «у своїх руках». Ти звик розраховувати на свої сили, не боїшся труднощів і рідко опускаєш руки. Ключова характеристика – контроль.
Поперек грудей Якщо ти носиш рюкзак поперек грудей, як своєрідний слінг, ти виріс у 90-х, на початку 2000-х, а мода тих часів тебе досі міцно «тримає». Такі рюкзаки свого часу були мега популярними. Їхній величезний плюс – це можливість швидкого доступу до предметів, що знаходяться усередині рюкзака. Адже одним спритним рухом ти можеш перевернути рюкзак і дістати все необхідне, для цього навіть не потрібно вивчати прийоми кунг-фу або дзюдо, хоча вони ніколи не будуть зайвими. Можливо, ти фотожурналіст і тобі необхідно одночасно встигнути зробити потрібний кадр, тоді все правильно, носи його саме так. Що ж до поясної сумки або, просто, бананки, варіантів того, як її носити не так багато. Хоча хтось його знає, до чого «прогрес» дійде.
На поясі Ти – вуличний торговець чи грошовий міняла? Забудьте про ці забобони, зараз так носять поясні сумки все: від малого до великого. Бананка – це зручно, це практично, а поясна сумка Surikat до того ж – це яскраво та функціонально. Ти завжди йдеш у ногу з часом, любиш бути в курсі всіх подій. Вибираєш комфорт та зручність. Ключова характеристика – зручність.
Через плече (і не на полювання) Все-таки, зараз поясна сумка перекинута через плече популярніша, ніж та, що носиться на талії або поясі. Хоча це справа суто індивідуальна, не варто завжди озиратися на модні тенденції. Ти дуже чарівний, любиш бути в центрі уваги. У тебе багато друзів, і ти завжди можеш знайти спільну тему для розмови з будь-ким. Як саме носити міський рюкзак або поясну сумку вирішувати тільки тобі. Адже найголовніше при носінні — зручність, і щоб гарний був (додали б дівчата). І не сумнівайся – рюкзаки Surikat Megapolis та Surikat City, а також бананка Surikat Banan обов’язково виділять тебе з натовпу.