fbpx

Що цікавого ми не знаємо про велосипед?

Що цікавого ми не знаємо про велосипед_1

Безліч людей щодня обирають велосипед для швидкого пересування по місту або за його межами. Цей вид транспорту вже давно приходиться по душі як дітям, так і дорослим. На ньому не тільки можна їздити на роботу або навчання, але й з користю проводити час на велопрогулянках. Здавалося б ми знаємо про цей вид наземного транспорту майже все, але ми підготували для вас цікаві факти про велосипед, які точно стануть для вас корисними. 

Катання на велосипедах допомагає боротися з серцевими хворобами

У Британії у Фонді Серця було проведено дослідження та опубліковані дані, де було зазначено, що можна було б попередити 10 000 смертельних серцевих нападів, якби пацієнти проїжджали на велосипеді до 30 км на тиждень. Саме такі не значні фізичні навантаження можуть позитивно вплинути на стан фізичного здоров’я. Зовсім не обов’язково одразу за один раз проїжджати велику кількість км. Навпаки, якщо велопрогулянки будуть на постійній основі, то це принесе тільки користь. 

Для катання можна брати з собою  велосумки, вони досить зручні й дозволяють взяти з собою воду або інші напої, що допоможе уникнути зневоднення. Великий асортимент таких виробів представлений в інтернет-магазині “Surikat”. Ви можете обрати сумку на велосипед будь-якого кольору та потрібного розміру. 

Що цікавого ми не знаємо про велосипед_2

Використання велосипеда для приїзду на роботу позитивно впливає на  працездатність

Працівники університету Північної Кароліни встановили, що співробітники компаній, які їздять на роботу на звичайному чи електровелосипеді та тратять на це хоча б 30 хв, хворіють значно менше, та не так часто беруть лікарняний. 

Також такі регулярні фізичні навантаження позитивно впливають на працездатність робітників. Вони виконують більше роботи при цьому тратять набагато менше часу, більш стресостійкі ніж інші працівники, котрі не їздять на такому транспорті.  Якщо до портфеля, рюкзака чи сумки не вміщується смартфон, то для безпечного його перевезення варто використовувати сумку для смартфона на велосипед. Вона буде безпечно зберігати телефон під час їзди та захищати від пошкоджень та дощу чи снігу.

Об’єм легенів велосипедистів змінюється

Не тільки професійні велоперегонники, але й ті, хто постійно їздить та на двоколісному транспорті, мають об’єм легенів значно більший, ніж у звичайних людей. Велосипедисти мають швидший кровообіг, який прокачує приблизно до 7 літрів кисню за хвилину. В той час як у звичайних людей цей показник досягає 3-4 л за хв.

Що цікавого ми не знаємо про велосипед_3

Велосипед є улюбленим транспортом багатьох заможних людей

Досі вважаєте, що заможні персони обирають для пересування тільки першокласні автівки? Насамперед це не так. У Німеччині у Фрайбурзі, що є престижним житловим районом, автомобілі повністю заборонені для пересування. Біля в’їзду у квартал є спеціально побудовані гаражі для паркування автівок, бо пересуватися районом можна суворо тільки на велосипедах або пішки. Взяти з собою всі необхідні речі можна не тільки поклавши їх в рюкзак, а й в сумку на раму велосипеда. Таке розташування не буде обтяжувати багажник.

Гарні та погані діти у Японії й до чого тут велосипед?

У японському вихованні немає таких слів як “поганий” чи “добрий” стосовно дітей. Однак, на дитячих велосипедних стоянках біля школи, можна побачити незвичайні таблички. На одних зображенні правильно припарковані велосипеди й зазначено, що “Так паркують велосипед гарні діти”. А на іншій табличці зображені невірно припарковані велосипеди, де написано, що “Так хороші діти велосипеди не ставлять”. Це є виховним моментом, який привчає дітей вірно та згідно з правилами ставити велосипед.

Велосипед спалює не тільки жир, але й поганий настрій

Помітили за собою часті депресії та поганий настрій? Скоріше сідайте на велосипед, бо він ефективно справляється із зайвими кілограмами та поганими емоціями. Ендорфіни — гормони щастя виробляються не тільки під час звичайних фізичних навантажень, але й при катанні на велосипеді. Організм насичується киснем, прискорюється обмін речовин, а викид ендорфіну допомагає справлятися зі стресом. Покращена фігура після систематичних велопрогулянок не може не підіймати настрій! Вченими було зазначено, що якщо людина просто їздить на роботу на такому  засобі пересування, то за рік вона може скинути від  5 кг. 

Що цікавого ми не знаємо про велосипед_5

Для постійних поїздок чи катанні на велотранспорті варто підібрати зручну сумку на велосипед. Вона допоможе завжди мати під рукою всі необхідне у дорозі, будь-то:

  • вода;
  • ключі;
  • телефон;
  • та інші речі.

Різноманіття таких виробів можна знайти в інтернет-магазині Surikat. Всі товари виготовлені тільки з перевірених матеріалів, тому точно зможуть витримувати механічні пошкодження й на них не буде помітно подряпин чи затертостей. Обирайте здорове та щасливе життя, відчуйте незабутні емоції після велопрогулянки на вихідних чи поїздки на роботу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *