fbpx

Як захистити себе від крадіжки рюкзака або його вмісту

Як захистити себе від крадіжки рюкзака або його вмісту

Про особисту безпеку та безпеку особистих речей доводиться думати постійно. Адже в наш час пильним треба бути завжди: остерігатися крадіжок у громадському транспорті, магазині чи просто на вулиці. Кишенькові злодюжки – хороші психологи, і вони чудово знають свою справу. Варто лише на секунду замислитися або відвернутися, кишенькові злодії не проґавлять можливості. Але як убезпечити себе? Багато хто турбується про свій захист, купуючи електрошокери чи газові балончики, і це правильно. А як захистити сумку чи рюкзак? Під руку шахраїв легко можуть потрапити власники рюкзаків, тому що за спиною його можна непомітно відкрити. Виробники міських аксесуарів не стоять на місці та намагаються придумати, як убезпечити своїх покупців. До вашої уваги кілька розробок та порад, які допоможуть у вирішенні цього питання.

Так, одна з фірм пропонує рюкзак із кишенею невеликого розміру на плечовому ремені. Вона, як правило, призначена для телефону і, можливо, невеликого гаманця або портмоне. Такі сумки не є нововведенням, я їх пам’ятаю ще зі шкільних років, коли мобільні телефони тільки входили в наш побут.

Існують і різні замки: великі і не дуже, кодові чи ні, які можуть гарантувати безпеку вашого вантажу. З одного боку при покупці замку не варто економити, з іншого боку, вмілому злодюжці ваш замок може здатися дитячою іграшкою. Наявність такого захисту як мінімум відтягне час або злякає кишенькових злодіїв.

Є і рюкзаки міські з потаємною кишенею, розташованою збоку і ближче до спини. Вона не виділяється із загального дизайну, а блискавка відкривається насилу, тому злодюжці надто вже доведеться примудритися, щоб дістати ваші цінні речі.

Як захистити себе від крадіжки рюкзака або його вмісту

Дизайнер з Японії вигадала дуже оригінальний спосіб захисту рюкзака від «злому»: його замок розташований на плечі господаря. Відкривається дволямкова сумка збоку, а далі блискавка переходить на лямку. У такому випадку вам зручно завжди тримати під контролем змійку і, відповідно, вміст ранця.

Ще одну цікаву знахідку повідала світові мешканка Шотландії, яка винайшла заплічний мішок, всі блискавки якого розташовані за спиною господаря з внутрішнього боку. Таким чином, пробратися сторонній людині навіть у натовпі до ваших речей – завдання практично нереальне.

У продажу можна зустріти і персональну сирену – прилад, схожий на пластмасовий брелок, який якщо і не захистить від крадіжки, то хоча б приверне увагу перехожих або налякає злодія.

Як захистити себе від крадіжки рюкзака або його вмісту

Тішить і винахід молодого таланту Ендрю Лентца. На вигляд непримітний невеликий девайс виконує безліч функцій: розпізнає власника рюкзака і б’є на сполох, якщо його намагається відкрити хтось інший, передає на смартфон інформацію про точне місце розташування сумки з двома лямками, і нагадає, раптом ви його десь забудете. Цей диво-пристрій допоможе вам завжди залишатися спокійними та впевненими у збереженні речей.

Як захистити себе від крадіжки рюкзака або його вмісту

Surikat також переживає про збереження вашої ноші, тому тканина і підкладка рюкзаків щільні (нерідкі випадки, коли шахраї намагаються зробити отвір за допомогою гострих предметів), а блискавки стали ще надійнішими.

Дотримуючись простих рекомендацій, ваші речі нікуди не пропадуть. Найважливіша з них – бути напоготові і завжди стежити за своїми речами. Ще кілька порад:

– ви чітко повинні розуміти, де ваш рюкзак, чи закритий він, стежити, щоб у закладах він знаходився не лише у полі вашого зору, а й на відстані простягнутої руки;

– у громадському транспорті чи місцях великого скупчення людей краще тримати рюкзак перед собою;

– не «світіть» великими сумами грошей або дорогою технікою в громадських місцях, це може привернути особливу увагу любителів зазіхнути на чуже;

– Найцінніші предмети покладіть на дно рюкзака – найбільш важкодоступне місце, додатково захистіть їх, поклавши в пенал або маленьку сумку.

Для невеликої кількості речей краще підійде бананка/сумка на пояс або через плече, яка завжди буде перед очима. Всі цінні речі будуть під рукою, головне, щоб блискавки були закриті. Крім того, в бананці Surikat передбачена потаємна кишеня всередині центрального відділення та кишеня з тильного боку сумки на пояс, яка захистить найдорожче серцю або нажите непосильною працею.

Не забувайте, що в будь-якій надзвичайній ситуації ваше життя найцінніше, тому іноді може краще не чинити опір і розлучитися зі своїми цінностями. При спробі вкрасти рюкзак так і передайте грабіжнику, що купити рюкзак можна на сайті https://surikat.ua (бо нічого на чужу красу заритися).