fbpx

«Кучерява капуста» або відповідь Surikat американському Pantone

«Кучерява капуста» або відповідь Surikat американському Pantone

Ви хочете бути у тренді 2017 року? Звісно, ​​хочете, ми знаємо. І в цьому випадку буде недостатньо, щоб бананка залишалася вашим аксесуаром №1. Спеціально для вас вибірка топ-10 найактуальніших кольорів 2017 року за версією Pantone. Нагадаємо, що колірна модель Pantone розроблена однойменною американською фірмою. Вона є загальновизнаною стандартизованою системою кольорів з привласненими ним персональними номерами та назвами. Наприкінці кожного року весь світ, затамувавши подих, чекає, якими будуть тенденції наступного року. На позиціях топових квітів 2017 року розташувалися:

 • Блідий кизил
 • Кучерява капуста
 • Оранжерея
 • Лісовий горіх
 • Рожевий деревій
 • Ніагара
 • Блідо-жовтий
 • Полум’я
 • Синій ляпис
 • Острівний рай

відповідь Surikat американському Pantone

Назви, погодьтеся, привертають увагу. Знакові кольори 2017 року можна охарактеризувати як натуральні та водночас соковиті. Почувши їх, в уяві самі собою спливають картинки природи, іноді спокійною та умиротвореною, а іноді буяючою та невгасною. Віддається перевага як ніжним пастельним, так і яскравим відтінкам. Підбиваючи підсумки 2016 року, зазначимо, що кольором року стали відразу два відтінки: «рожевий кварц» та «спокій». Вони є ніжно-рожевим і блакитно-бузковим відтінками, які неймовірно вдало поєднуються один з одним. А міські рюкзаки і бананки Surikat теж не відстають, багато українців переконалися в цьому на власному досвіді.

відповідь Surikat американському Pantone2

Прогнозують, що головним кольором 2017 стане «кучерява капуста». Але і на «кучеряву капусту» Pantone у нас теж є своя відповідь – колір хакі. А колір Multicam поєднує в собі одночасно і “капусту”, і “оранжерею”. Якщо хочете бути головним модником наступного року, не відкладайте купити рюкзак в кольорі хакі ви можете вже зараз. Створіть свій неповторний образ з одягом темно-зеленого кольору, доповніть аксесуарами світло-рожевого або теракотового кольорів і, звичайно, обзаведіться сумкою на пояс або рюкзаком хакі.

відповідь Surikat американському Pantone3

Помаранчевий колір рюкзака Surikat відповідає кольору «полум’я»: яскравому, насиченому та надихаючому. Він стане вашим надійним помічником, який виконає не лише функціонал, а й розжене сірі хмари. А «синій ляпис» таки аж ніяк не гірший від нашого яскраво-синього. У цьому кольорі ви можете купити або зібрати рюкзак супермодне тріо з рюкзака, сумки на пояс і пенала. Таке комбо просто непереможне. У свою чергу, сумка на пояс блакитного кольору як би з’єднує палітру “Ніагара” та “Острівний рай”. А вирушити з бананкою на поясі на райський острів або побачити велич та силу води, вирішувати вже вам. Колірні пропозиції продукції Surikat не поступаються тим, що запропоновані Pantone, тому що ми теж розуміємося на актуальних кольорах і відтінках. І якщо вже ми заговорили про квіти, і тому що головне свято року вже прямо-таки на кінчику носа, насущним залишається питання, в чому ж зустрічати новий рік? Вогняного Півня (а саме таким буде рік) краще зустрічати в одязі і з аксесуарами червоно-золотого кольору. Тому якщо ви уникаєте стереотипів святкування у смокінгах та вечірніх сукнях, наша продукція не проти опинитися поряд з вами цього вечора. Як кажуть: із ким зустрінеш Новий рік, з тим його й проведеш. PS На злобу дня: Інструкцій, як правильно «виводити» гроші з Приватбанку:

 1. зайти на сайт Surikat.ua
 2. вибрати рюкзак/бананку/пенал
 3. оформити замовлення та оплатити через Liqpay (зауважте, ми поза зоною ризику)

Так ви зможете пенал/сумку на пояс/рюкзак купити, а гроші не пропадуть. Лайфхак добрий, але жартівливий. Головне без паніки, а продукція Surikat з нетерпінням чекає, щоб потрапити під ялинку новорічної ночі.