Warning: chmod(): No such file or directory in /home/nechuh/surikat.ua/www/wp-content/plugins/drag-and-drop-multiple-file-upload-contact-form-7/inc/dnd-upload-cf7.php on line 209
Наші конкуренти. Рюкзаки Herschel. Стаття у блозі про вітчизняні вироби Surikat - український виробник

Наші конкуренти. Рюкзаки Herschel

Рюкзаки Herschel

Рюкзак Herschel: увага до деталей

Перед нами молодий канадський бренд, який з’явився у 2009 році та встиг завоювати армію відданих шанувальників по всьому світу. Його творці – брати Ліндон та Джеймі Кормак взяли назву для компанії на честь міста, в якому виросли. Йдеться про містечко Хершель з населенням 30 осіб у провінції Британська Колумбія, Канада.

Рюкзаки Herschel

Брати зізнаються, що зважилися на відкриття справи з пошиття рюкзаків через їхній недостатній вибір на той час. Створення місткого та функціонального рюкзака для міста та подорожей та ще й з лаконічним дизайном було вкрай актуальним. І це виявилося саме тим, що було потрібно покупцям, тому за 7 років компанія відкрила понад 10 тисяч торгових точок на кількох континентах. Торгова марка: Herschel Supply Co. пропонує: наплічники, спортивні сумки, сумки для ноутбука, шкільні ранці, поясні сумки, гаманці та інші аксесуари. Офіційний сайт: https://herschel.com. Ціна на Herschel рюкзаки в середньому становить від 40 до 200 доларів.

Протистояння класики та інновацій

Компанія розвиває чотири напрямки: класика, BNW, студійна та дитяча колекції.

Надихнувшись ретро ранцями і взявши за основу класичний силует, який визначає основне призначення сумки, хлопці приділили більше уваги деталям і в результаті отримали рюкзак поза часом і поза межами. Така незмінна класика з оновленим дизайном буде актуальною у будь-який час. Продукцію Хершель, на додаток, завжди легко впізнати за традиційною смугастою підкладкою.

Колекція – експеримент BNW (Bad Hills Workshop) поєднує старе та нове, втілюючи інноваційні та прогресивні ідеї. Кожен екземпляр має складну конструкцію, але при цьому чудову обробку. Безшовні моделі цієї колекції, немов з іншої планети, всі деталі продумані до найменших дрібниць, а матеріали неймовірно текстурні. Вибирати вам: яскравий синій колір, насичений бордо чи глибокий сірий.

Студійна колекція – це особливий вираз творчості та уяви. Над цією унікальною та нетрадиційною колекцією працюють дизайнери, щоб здивувати шанувальників бренду. Ідеально підібрані кольори (ніби з каталогу Pantone), витончені деталі, звичні принти в новому виконанні, – все це є в цій серії.

У колекції, розробленій для дітей та молоді, ранці, сумки та інші аксесуари захоплюють кольорами та дизайнами. Половину царства за рюкзак із зображеними шматочками піци або хвилями-баранцями. Хто сказав, що це лише для дітей?

Рюкзаки Herschel

Хіп пак або ретро-рюкзак Herschel

Сумки на пояс Herschel Supply Co. показують приклад функціональності та вдалого дизайну. Класичний хіп пак має трапецієподібну форму і виготовлений із щільної бавовни. Різні кольори основного відділення та додаткової кишені на блискавці взаємодоповнюють один одного якнайкраще. Альтернативні варіанти – бананка з одним невеликим відділенням, або сумка на пояс з основною кишенею та двома маленькими. Варіанти носіння: на поясі та через плече.

Пропонуємо порівняти із бананками Surikat. Наприклад, модель Primo модного кольору хакі має 4 кишені на блискавці, регульований поясний ремінь, водовідштовхуючу тканину і шкіряний логотип https://surikat.ua/poyasna-sumka-surikat-model-primo-kolir-khaki/.

Що стосується дволямкових сумок Herschel, одна з найпопулярніших моделей – Little America, яка пов’язана з ностальгією по Америці та натхнена ретро-рюкзаками для гір. Вінтажності додають шкіряні ремені та текстильна емблема. Такі моделі мають прямокутну форму, основне відділення на затяжках, маленьке переднє відділення на застібках та кліпсу для ключів. У зонах прилягання до спини – м’які вставки із системою вентиляції.

Міський рюкзак Herschel Parker із пласким силуетом має лаконічний дизайн. Велике відділення, відсік для ноутбука та медіа кишеня з виходом для навушників додають плюси за функціональність у карму розробників. Зовнішнє відділення для дрібниць декороване діагональною блискавкою. Рюкзак Settlement – ​​поєднання класики та модерну. Класична форма, витримані кольори, шкіряні деталі та незвичайні текстури — ось що робить його оригінальним.

Herschel створює міські та туристичні аксесуари, удосконалюючи дизайн та деталі з урахуванням інтересів покупців. Рюкзаки та сумки на пояс цієї компанії – синонім якості та стилю.