fbpx

Рюкзак Terra Incognita

Рюкзак Terra Incognita

Рюкзак Terra Incognita: українському туристичному рюкзаку бути

Знайомтесь, Terra Incognita – українська компанія, яка випускає туристичне спорядження. Дванадцять років тому її власники не побоялися запустити власне виробництво. А зараз фірма може похвалитися трьома фірмовими магазинами у Києві, Львові, Одесі та великою дилерською мережею, що складається з понад 120 точок по Україні та Молдові. Як ми знаємо, потреби споживачів краще знають… споживачі. Мабуть, це і є секрет успіху компанії, адже вона має досвід організації та проведення подорожей та експедицій. Це означає, що всі вироби випробовуються на практиці, що дозволяє оперативно виправляти недоробки та вдосконалити моделі.

Рюкзак Terra Incognita

Продукція Terra Incognita представлена ​​в наступних категоріях: туризм, подорож та місто, жіночий та чоловічий одяг, зимове спорядження та велоаксесуари. У категорії «туризм» компанія не обмежилася лише рюкзаками, забезпечуючи туриста всім необхідним: наметами, тентами, спальниками, карематами, різноманітними аксесуарами та навіть посудом. Таким чином, ви поставите галочки напроти кожного пункту у дорожньому списку. Серед міських аксесуарів: гаманці, сумочки, косметички, компресійні мішки, сумки для техніки, офісні та міські рюкзаки.

Офіційний сайт: https://terraincognita.ua. Вартість рюкзаків варіюється від 877 грн. та до 3 325 грн.

Рюкзак Terra Incognita для міста та туризму

Ранець для прогулянок містом, подорожей та походів стане відмінним компаньйоном у підкоренні нових вершин, прокладанні нових стежок та пізнанні світу. «Символ» компанії — рюкзак для міста або подорожей, виконаний з нейлону або поліестеру, з якісною фурнітурою, посиленим дном, вентильованою спинкою та безліччю корисних додатків (наприклад, чохлом для захисту від дощу, резервуаром для питної системи, відділенням для ноутбука та іншими) .

Розглянемо одну із моделей туристичних дволямкових сумок – Trial. Її головною особливістю є підвісна система VAR, що складається з вертикальних та горизонтальних алюмінієвих пластин. Нижні пластини розподіляють навантаження зі спини на стегна, водночас горизонтальна пластина посилює жорсткість каркаса. Для комфорту під час тривалих піших прогулянок передбачена грудна стяжка, спинка ранця, що вентилюється, бічні кишені з сітки і посилене дно. Для походів взимку є петлі для палиць та льодового спорядження, а для спекотних літніх днів – клапан для питної системи, від дощу допоможе водонепроникний чохол, який у разі непотрібності швидко сховається в кишеню на блискавці. Також використовується американська фурнітура Duraflex. Виробник потурбувався про безпеку покупців, тому в клапан вшита пам’ятка із сигналами про допомогу.

Чи стикалися ви із ситуацією, коли сподобався рюкзак, а потрібного розміру немає? Terra Incognita знайшла вирішення цієї проблеми. Вкрай зручно, що в межах однієї моделі є можливість обрати рюкзак з різним об’ємом. Так, вищеописана модель представлена ​​в 3 розмірах: 55, 75 та 90 літрів. Щодо рюкзаків для міста, компанія пропонує близько 30 подібних моделей. Однією з них є рюкзак Terra Incognita Polus. Об’єму в 22 літри цілком достатньо для щоденного використання: в університет і на роботу, на танці та в тренажерний зал, на прогулянку з дитиною або поїздку за місто. Підвіска ранця виконана за допомогою технології AIR DIRECTOR, яка набуває форми спини.

Рюкзак Terra Incognita

Плечові ремені, крім анатомічної конструкції, яка повторює вигини плечей, славляться ефективною вентиляцією. Для речей передбачено основне відділення, кишеня-органайзер на блискавці, бічні сітчасті кишені. Заплічна сумка “подружиться” з нетбуком або планшетом з діагоналлю 13 дюймів. Якщо ви шукали надійного друга, цей рюкзак гірший лише тим, що не дає поради, а от вислухати, бути «пліч-о-пліч» протягом багатьох років і навіть підняти настрій — без проблем.

Ми дуже сподіваємося, що незабаром успішне українське виробництво не буде нікого дивувати, а лише тішити успіхами та досягненнями. Купити Terra Incognita рюкзак – означає забезпечити комфортні та, відповідно, радісні поїздки та подорожі.