fbpx

Рюкзак-гороскоп або той момент, коли колір має значення (частина 2)

Рюкзак-гороскоп або той момент, коли колір має значення. (частина 2)

Поки весь світ шумить навколо відкриття вченими НАСА тринадцятого знака зодіаку – Змієносця, ми продовжимо розповідати, який колір рюкзака і бананка найкраще підходять вашому знаку зодіаку. І якщо все-таки інформація підтвердиться, не переживайте, Змієносця, ви не залишитеся без уваги. Surikat і вам підбере ідеальний міський аксесуар.

Рюкзак-гороскоп або той момент, коли колір має значення. (частина 2)

Гороскоп Surikat для тебе

 Дівам ми радимо темно-синій рюкзак купити в Києві або в будь-якому містечку нашої країни. Цей колір пов’язаний з умиротворенням і гармонією, а ще символізує якусь серйозність. Якщо ти саме такий, тоді не варто сумніватися з вибором кольору. Синій також несе в собі безпеку та спокій.

Терезам підійде блакитна або рожева сумка з двома лямками. Ці кольори ніжні, оптимістичні. Блакитний говорить про сталість, розум, так само як і самі Терези. Рожевий – ніжний, але виявляється, це колір вкрай розсудливих натур, які довго обмірковують, перш ніж прийняти рішення. А такі чи Ваги? По-моєму, характеристика в точку.

Скорпіону варто звернути увагу на колір бордо і наш рюкзак Surikat, який представлений в цьому кольорі. Цей колір асоціюється з мудрістю, благородністю, і неодмінно допоможе завжди залишатися таким своєму власникові. А ще часто Скорпіонів називають щасливчиками, а кожному везунчику потрібен свій талісман, щоб не злякати удачу. І Surikat зовсім уже не проти їм бути.

Коричневий колір – всім Стрільцям. Шанувальники цього кольору вибирають сімейні цінності, твердо стоять на ногах, та й в цілому впевнені в собі. А навіть якщо у них і є крапля сумніву, невже рюкзаки і бананка коричневого кольору не допоможуть їх розтопити? Представники цього знака зодіаку цілеспрямовані, але при цьому не бояться ризику. Але, коли у тебе поясна сумка коричневого кольору, є ризик, що хтось покладе на неї своє око.

Козероги, придивіться до зеленого кольору. Між іншим, в Китаї він символізує шикарне життя людей, які ні в чому не потребують. Так це чи ні, але Козероги доб’ються свого усіма можливими шляхами, а нести ношу на шляху до успіху допоможе зелений рюкзак, а якщо ноша не така вже й велика – на допомогу прийде сумка на пояс.

Водолій і помаранчева дволямкова сумка – само собою зрозуміло. І не тільки тому, що помаранчевий колір символізує добробут і насолоду, особливо теплу і приємну атмосферу, яку саме вони без праці можуть створити. Водолії – хороші і віддані друзі, такі як Surikat.

Риби, для вас ми приберегли рюкзаки і сумки на пояс бузкового кольору. Мало хто знає, що бузковий – колір мудрості і зрілості, якими найчастіше і є представники цього знака зодіаку. Фіолетовий колір раніше був присутній в одязі королів, так чому б зараз Рибам не виявити свою аристократичність і смак, вибравши бузковий рюкзак або бананку.

Рюкзак-гороскоп або той момент, коли колір має значення. (частина 2)

 Пам’ятайте, що ви самі можете прикрасити світ навколо. Озирніться довкола, сотні і тисячі шанувальників Surikat носять свої бананки і рюкзаки в Києві, Одесі, Харкові, Львові, всіх міст і не злічити. Швидше приєднуйся до нас, яким би знаком зодіаку ти не був, у Surikat для тебе є пропозиція на будь-який смак і колір.