fbpx

Рюкзак Surikat чи життя

Рюкзак Surikat чи життя

Всі ми не проти щороку 31 жовтня (…ні, ні, ми не про лазню) поринати у найтаємничіше та наймістичніше свято року – Геловін. А чи багато ми знаємо про нього? Історія цього свята походить з Північної Ірландії та Шотландії. Завдяки вихідцям із цих країн Геловін популяризували в США, а незабаром і в усьому світі. Відповідно до однієї з теорій переддень Дня всіх святих пов’язаний з Самайн – староірландським святом Х століття, яке асоціювалося з кінцем літа і збиранням урожаю, а крім того, з надприродними силами. Ця ніч досі зіткана з традицій: розповідати страшні історії, випрошувати солодощі та переодягатися у карнавальні костюми. Цікавим фактом є те, що гарбуз із вирізаною гримасою та свічкою всередині називається “світильник Джека”. Чому саме Джека? Ходили повір’я, що Джек – ірландець, який через свої жарти з Дияволом і гріхи не потрапив ні в рай, ні в пекло, а тому змушений був поневірятися Землею, розмахуючи гарбузом, в якому тліло вугілля. Зараз мало хто замислюється над походженням гарбуза у святкуванні цього дня, але він, як і раніше, є своєрідним захистом від злих духів та справжнім символом ночі 31 жовтня.

Традиція переодягатися в карнавальні костюми з’явилася відносно недавно, але встигла завоювати серця людей. Хтось купує готовий костюм, а хтось безсонними ночами робить костюм нечисті, монстра або надприродного персонажа з підручних матеріалів. І звичайно, одягаючись у костюми, діти йдуть випрошувати солодощі. “Trick-or-treat” – найпопулярніша фраза Геловіна, яка власне і позначає “гаманець або життя” або “солодощі або гидота”. Рюкзаки міські Surikat не будуть осторонь цієї події і основним їх призначенням в цей день, мабуть, стане саме зберігання зібраних солодощів (тільки уявіть, скільки їх поміститися в рюкзак Surikat City, а особливо в Megapolis). Доповніть свій святковий образ.

Рюкзак Surikat чи життя

Оскільки в цей день заведено переодягатися в найнесподіваніші, а іноді дійсно страшні костюми, ми підготували антирейтинг рюкзаків та бананок, які одягнути можна хіба що один день на рік, напередодні Дня всіх святих.

5 місце

5 місце займають відразу два персонажі саги “Зоряні воїни”: Чубакка та Йода. Чубакка чесно кажучи виглядає так, ніби юнак несе на своїх плечах свого волохатого собаку, а Йода швидше схожий на Бенджаміна Баттона на зорі своїх років. Принаймні ці рюкзаки викликають більше посмішку, ніж страх.

Рюкзак Surikat чи життя

4 місце

4 місце розділили жук та дракон. Робота над їх створенням зроблена колосальна, схиляємося перед дизайнерами, але навряд чи щодня я ходила б з таким рюкзачком. Тут не зрозуміло, чи дракон просто мило поклав голову на плече господаря, чи зло виглядає з нескромним бажанням з’їсти перехожих.

Рюкзак Surikat чи життя

3 місце

На 3 місці – мега-реалістичний шкіряний рюкзак, який, між іншим, є й у світлому кольорі. Картина розбурхує уяву. Побач я таке, тим більше вночі, реакцію легко передбачити. Не знаю як вам, а мені страшнувато від одного вигляду такого дволямкового «друга» навіть вдень.

Рюкзак Surikat чи життя

2 місце

2 місце у нашому анти-рейтингу заслужено займає бананка з об’ємним зображенням антилопи. Навіть якщо штучні матеріали, таке відчуття, що ця антилопа ще вчора бігала десь у Південній Африці. У будь-якому разі, таке ми не порадили б одягати навіть на маскарад. Ви ж любите тварин так само, як любимо їх ми? Сподіваємося, що жодна тварина під час виготовлення цієї сумки на пояс не постраждала.

Рюкзак Surikat чи життя

1 місце

На першому почесному місці гордо сидить … великий павук. Гармонійно поєднуватиметься на Геловін з «костюмом Рона Візлі» (хто читав “Гаррі Поттера” згадає страх цього героя павуків). Будь-яка розсудлива людина злякалася б павука такого розміру. Сподіваємося, нікому не доведеться побачити такий силует у сутінках.

Рюкзак Surikat чи життя

Поза рейтингом у нас позитивний рюкзак, який просто розчулює. Одне важливе правило – не зустріти людину з таким аксесуаром, ще не прокинувшись і не випивши кави та ще й без окулярів. В результаті такого комбо легко подумати, що нас захопив герой мультика Тіма Бартона хоч і досить милий. Але саме такий Джек здався нам найцікавішим і має право на існування.

Рюкзак Surikat чи життя

Відсвяткувати Геловін можна і навіть потрібно, а де вирішувати тільки Вам. А рюкзаки стануть цікавим доповненням до святкового костюма на Геловін.

Приводи купити рюкзак у Києві:

– «Парад зомбі та нечисті Zombie Walk» 30 жовтня;

– “Зомбі Х-фест 2016” 29-31 жовтня;

– Святкування у «Музеї Тичини» 28 жовтня;

– Halloween Movie Party у зоопарку ХІІ місяців 29-30 жовтня;

– “Bad Mama Halloween” на Платформі Арт-Завод 29-30 жовтня.

В Одесі похвалиться бананкою на

– «Свято гарбуза» у Парку Перемоги 29-30 жовтня;

Рюкзак купити у Львові

– Вечірки у «Веселий вулик» 31 жовтня;

Вигуляти сумку на пояс у Харкові на

– «Зомбі FEST» у Парку Горького.

– «Гарбузова ніч» у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» 29 жовтня.

Один день у році можна одягнути незвичний рюкзак, якщо того вимагає ваш костюм, а далі повертайтеся до вірних та відданих міських рюкзаків та сумок на пояс Surikat. Аксесуари Surikat не такі ексцентричні, зате вибір з 17 кольорів змусить поламати собі голову.