fbpx

Рюкзако-гороскоп, або той момент, коли колір має значення (Частина 2)

Рюкзако-гороскоп

Поки весь світ гомонить навколо відкриття вченими НАСА тринадцятого знаку зодіаку — Змієносця, ми продовжимо розповідати, який колір рюкзака та бананки найкраще підходять вашому знаку зодіаку. І якщо все ж таки інформація підтвердиться, не хвилюйтесь, Змієносці, ви не залишитеся без уваги. Surikat і вам підбере ідеальний міський аксесуар.

Гороскоп Surikat для тебе   

Дівам ми радимо темно-синій рюкзак купити в Києві або в будь-якому містечку нашої країни. Цей колір пов’язаний зі спокоєм і гармонією, а ще символізує певну серйозність. Якщо ти саме такий, тоді не варто вагатися з вибором кольору. Синій також несе в собі безпеку і спокій. 

Терезам підійде блакитна або рожева сумка з двома лямками. Ці кольори ніжні, оптимістичні. Блакитний говорить про постійність та розум, так само, як і самі Терези. Рожевий — ніжний, але виявляється, це колір вкрай розсудливих людей, які довго обмірковують, перш ніж прийняти рішення. А такі Терези? Як на мене, характеристика в точку. 

Скорпіону варто звернути увагу на бордо і наш рюкзак Surikat, який представлений в цьому кольорі. Цей колір асоціюється з мудрістю, благородністю, і неодмінно допоможе завжди залишатися таким своєму власникові. А ще часто Скорпіонів називають щасливчиками, а кожному щасливчику потрібен свій талісман, щоб не злякати удачу. І Surikat зовсім не проти їм бути. Коричневий колір – всім 

Стрільцям. Шанувальники цього кольору вибирають сімейні цінності, твердо стоять на ногах, і в цілому впевнені в собі. А навіть якщо у них і є крапля сумніву, невже рюкзаки і бананки коричневого кольору не допоможуть їх розвіяти? Представники цього знаку зодіаку цілеспрямовані, але при цьому не бояться ризику. Але, коли в тебе поясна сумка коричневого кольору, є ризик, що хтось покладе на неї око. 

Козероги, придивіться до зеленого кольору. Між іншим, в Китаї він символізує шикарне життя людей, які нічого не потребують. Так це чи ні, але Козероги доб’ються своєї мети усіма можливими шляхами, а нести ношу на шляху до успіху допоможе зелений рюкзак, а якщо ноша не така вже й велика — на допомогу прийде сумка на пояс. 

Водолій і помаранчева двухлямочна сумка — само собою зрозуміло. І не тільки тому, що помаранчевий колір символізує благополуччя і насолоду, особливо теплу і приємну атмосферу, яку саме вони без зусиль можуть створити. Водолії — хороші і віддані друзі, такі як Surikat. 

Риби, для вас ми приберегли рюкзаки та сумки на пояс бузкового кольору. Мало хто знає, що бузковий — колір мудрості і зрілості, якими найчастіше і є представники цього знаку. Фіолетовий колір раніше був присутній в одязі королів, так чому б зараз Рибам не висловити свою аристократичність і смак, вибравши бузковий рюкзак або бананку.

ryukzako-goroskop2

Пам’ятайте, що ви самі можете прикрасити світ навколо. Озирніться по сторонах, сотні і тисячі шанувальників Surikat носять свої бананки і рюкзаки в Києві, Одесі, Харкові, Львові, всіх міст і не злічити. Швидше приєднуйся до нас, яким би знаком зодіаку ти не був, у Surikat для тебе є пропозиція на будь-який смак і колір.