fbpx

Святкуємо День Незалежності разом із Surikat

Святкуємо День Незалежності разом із Surikat

Сьогодні свято нашої Батьківщини, свято всіх українців, свято віри у найкраще майбутнє. Ми не встигли озирнутися, як нашій Україні виповнилося 25 років, адже це серйозна дата. І погодьтеся, що наша «ненька» за свої роки пережила надто багато подій. Якщо уявити її в образі молодої дівчини, то, напевно, з-під великого вінка виглядали б сиві пасма. Але яка вона красива, наша країна. Україна – унікальна, Україна – дивовижна та загадкова, вона не втомлюється дивувати та радувати нас. У нашій країні є і величні Карпати, і не завжди спокійне Чорне море, річки та озера, що зачаровують, незвідана пустеля, середньовічні фортеці та безліч інших чудес.

Останнім часом українці все частіше віддають перевагу подорож рідною країною виїздам за кордон. А міські рюкзаки, поясні сумки та пенали Surikat часто стають вірними супутниками мандрівників. За час свого існування рюкзаки, бананки та пенали українського виробництва на плечах, таліях та в долонях українців встигли пройти шляхи у сотні та тисячі кілометрів та побувати у найнезвичайніших місцях. Згадаймо, як це було. А почнемо ми нашу віртуальну подорож із заходу. Львів – туристична Мекка України. У цьому місті гармонійно поєднані культури Заходу та Сходу. Пенал Surikat побував у Львівській опері, «скуштував» кави львівською та шалено смачний шоколад. Свою подорож Surikat продовжив в Івано-Франківську – місті із середньовічним корінням, європейською красою та місцевою, якоюсь особливою атмосферою. Синій пенал навіть встиг повисіти на «Дереві Щастя», що на вулиці Незалежності. А все, щоб ви були щасливі.

den nezalezhnosti razom iz surikat2

Про українські Карпати можна говорити багато, вони займають площу близько 25 тис. км2. Від одного виду захоплює дихання. Взимку нас приваблюють гірськолижні курорти, а влітку – лісові стежки та гірські річки.

den nezalezhnosti razom iz surikat3

Солотвино – ще одне цікаве місце в Закарпатській області родом із 13 століття, де можна, у прямому розумінні, полежати на воді, яка раз у раз виштовхує назовні. Жовта бананка була рада побувати там.

den nezalezhnosti razom iz surikat4

Міський рюкзак Surikat здивував Чернівці. Багата історія, дивовижна архітектура (чого тільки вартий Національний Університет) та смачна кухня. Поруч розташовані Хотинська та Кам’янець-Подільська фортеці. Далі пересуваємось ближче до центру України. Тунель кохання – справжнє диво природи, яке розташоване на Рівненщині. Дерева та кущі сплелися так, що утворили тунель чітко вираженої арочної форми. Існує легенда, що бажання, яке загадають закохані під час проходу крізь цю арку, обов’язково здійсниться. А Surikat загадав своє: щоб бажання всіх його власників виконувалися.

den nezalezhnosti razom iz surikat5

Фіолетовий пенал встиг побувати у Вінниці, насолоджуючись красою місцевої природи. На Житомирщині, як виявилося, теж є що подивитися. Коростишівський каньйон був утворений у тісній співпраці людини та природи. Колись тут добували граніт, а згодом кар’єр заповнила вода. Зелений рюкзак Surikat тут залишив свій слід.

den nezalezhnosti razom iz surikat6

На Сході Surikat побував у Харкові – науковому та промисловому центрі України. Помилувався велич Дніпра в однойменному місті. А ще «прогулявся» найдовшою набережною в Європі. Індустріальне Запоріжжя здивувало не менше, ніж інші міста. А ще Surikat побачив найбільший на Дніпрі острів – Хортиця.

den nezalezhnosti razom iz surikat7

Звичайно ж, наш талісман вирушив і на південь у сонячну Одесу. Викупався в морі чи ні, ми не знаємо, але на Привозі «унюхав» багато свіжої риби. А Бердянськ та Залізний порт сподобалися Surikat не менше.

den nezalezhnosti razom iz surikat8

Безліч українських рюкзаків, поясних сумок та пеналів Surikat побачили справжні українські чудеса по всій Україні, і ми знаємо, що ще попереду. Але в одному ми точно впевнені, що краще за країну не знайти.

den nezalezhnosti razom iz surikat