fbpx

День студента з Surikat

День студента з Surikat

Студенти, так-так, ми знаємо, що ви самі справжні й віддані шанувальники продукції Surikat. Ми вирішили вставити свої п’ять копійок, розставити всі крапки над «і» і просто поділитися деякими порадами і лайфаками зі студентами університетів / інститутів / коледжів. Коли я вчилася в інституті, мені як раз їх і не вистачало, тому ділюся своїм досвідом. Читайте і записуйте:

  1. Заводьте нові знайомства і зв’язки.

  Яке можна придумати більш вдале місце для знайомств, спілкування і обзаведення новими друзями? Так, ніяке. Університет — це справжнє джерело в цьому плані, адже легко подружитися з новими людьми, підтримувати комунікації і спілкуватися. Ваші однокласники / одногрупники / однокурсники стануть абсолютно різними людьми з різними знаннями, професіями і родом діяльності, і, можливо, не раз ще допоможуть в майбутньому. І хоч як крути, дружбу в школі та університеті куди легше завести, зберігши ці міцні і надійні відносини назавжди.

den-studenta-z-surikat2

  1. Вбирайте інформацію.

  Так, насправді потрібно вчитися. Так, потрібно займатися над собою і докладати для цього зусилля. Нічого без праці і завзятості не вийти. Але не потрібно переходити в крайності. Є така теорія про «синдром відмінника», яка говорить про те, що багато п’ятірочника відчувають комплекси. «Не дай Бог отримати погану оцінку», «потрібно зробити все найкращим чином», «не зганьбити батьків», «не впасти в бруд обличчям», – все це крутиться у них в голові без зупинки. Але коли справа доходить до дорослого життя і вже цілком самостійна людина стикається з життєвими проблемами, виникають труднощі: з адаптацією, з виконанням цілей і досягненням результату. В реальному житті не виходить, на жаль чи на щастя, завжди все робити бездоганно, ходити все життя, як в першому класі, з білим накрохмаленим бантом на голові, і з гордістю показувати татові чергову п’ятірку, яка кілька разів наведена в щоденнику ручкою.

den-studenta-z-surikat

Висновок такий: не потрібно намагатися вчитися тільки на «5», все зубрити до останньої коми і бути завжди до всього готовим. Потрібно думати і розуміти. Під час навчання у вищому навчальному закладі можна навчитися: – швидко знаходити потрібну інформацію. Запам’ятати всі предмети не вийти, як би ти не намагався, але вміння швидко знаходити потрібні цифри, дані, визначення обов’язково стати в нагоді на майбутній роботі; – досягати своїх цілей, будь то: отримати залік по політекономії, самостійно написати курсову і захистити її; – боротися і не здаватися (як би епічно це не звучало). Не варто миритися з поганими оцінками і опускати руки, залишаючись без стипендії. Підкорювати вершини і в майбутньому буде непросто. Питання не в тому, щоб вийти вищий бал, а в тому, щоб прагнути бути краще і вдосконалювати себе; – вміти домовлятися. І мова йде не про корупційні схеми, а про вміння домовитися і знаходити спільну мову з одногрупниками, співмешканцями і з самим собою в тому числі. 

  1. Сконцентруватися на найважливішому.

  Відповідати всім на питання «ким ти хочеш стати в майбутньому?» таки складно, але ще складніше відповісти на це запитання самому собі. Закінчуючи школу, а часто вже під час навчання в інституті, ми ще до кінця не впевнені, де хочемо працювати і чим займатися в житті. А якщо все-таки вийти виділити для себе вузьку стежку, в якій ти хочеш розвиватися, можна буде сконцентруватися на тих предметах, які будуть більш корисні і важливі. Вибравши цей перелік навчальних предметів, не лінуйся заглибитися в них, наскільки це можливо. Читати додаткову літературу обов’язково так само, як і розбирати все на практиці. Ніхто не говорить, що на інші предмети потрібно «забити», просто потрібно виділяти головне і розставляти пріоритети.  

  1. І нарешті повернемося до найголовнішого.

den-studenta-z-surikat3

Бананка Surikat ідеально підходить для університету і пар, але тільки в тому випадку, якщо ти не прихильник носити з собою посібники та підручники. Сумка на пояс вмістить пару зошитів з конспектами, кілька ручок, олівців, а крім того: телефон, ключі, плеєр з навушниками, гаманець. Якщо ж ви віддаєте перевагу брати з собою всі навчальні матеріали (за що вас неодмінно люблять і поважають всі одногрупники), то в нагоді рюкзак. А якщо заняття вимагає наявність ноутбука, то тим більше. У рюкзаку крім усього перерахованого вище знайдеться місце для води, пари бутербродів, і навіть карток «Мафії».

Лайфак № 1: купити рюкзак / бананка Surikat можна на сайті surikat.ua

Лайфак № 2: щоб ручки не витікали в новеньку бананка / рюкзак, купити потрібно ще й пенал (а потім подбати про те, щоб ручки і пенал нізащо не забруднили).

Лайфак № 3: Для кращого засвоєння і запам’ятовування матеріалу існують різні методики. Загальновідомо, що кожен по-своєму сприймає нову інформацію: на слух, візуально або ладу асоціації. Для активізації зорової пам’яті робіть замальовки на полях, виділяйте найголовніше маркерами. Придумуйте асоціації до понять і словами, що найкраще допоможе у вивченні іноземних мов.

Лайфак № 4: ти ще сидиш вдома? Бігом на тусічі, вечірки, дискотеки, та куди завгодно. Зі святом — з Днем студента. Запам’ятай студентські роки назавжди, а зробити їх комфортними та стильними завжди раді рюкзаки міські, сумки на пояс і пенали Surikat.