fbpx

Бананка чи міський рюкзак, з чим носити. Частина 3

Бананка чи міський рюкзак, з чим носити. Частина 3

Хіпстери, ласкаво просимо,

Хіпстер … Це слово знайоме кожному, а ось означає воно “бути в темі” (to be hip). І хіпстери насправді завжди в темі новинок у кіно та музиці, знають, де проходять виставки сучасного мистецтва і частково навіть поглинені світом моди, хоча часто обирають вінтажний одяг. Молоді люди, які дотримуються цієї культури, вільні від принципів та забобонів, вільні одягати те, що їм подобається і поєднувати одяг на свій лад. Вибираючи одяг демократичних марок, вони віддають перевагу джинсам скінні, футболкам та джемперам з різними принтами, картатим сорочкам. Не забувають вони і про аксесуари – сонцезахисні окуляри, масивні браслети і сережки, капелюхи, а ще рюкзак і навіть бананку. Додайте до свого стилю краплю недбалості та елемент вінтажності та, вуаля, ви – справжній хіпстер. Ти маєш різнокольорове татуювання, ти сидиш в інстаграмі і відрощуєш бороду? Можливо, ти ще не знаєш, що вже серед них.

Бананка чи міський рюкзак, з чим носити. Частина 3

На дівчину на фото не можна не звернути увагу. Цікава зачіска та макіяж, яскрава картата сорочка, джинси скінні та яскраві аксесуари, серед яких рожевий рюкзак Surikat. Ось вона яка, справжня формула успіху.

Стиль Гранж

У свою чергу, значення цього стилю в перекладі з англійської – “неохайний”. Марк Джейкобс, американський дизайнер, випустив колекцію одягу у цьому стилі, яка незабаром підкорила світ Високої моди. Гранж – виклик молоді проти нудних правил. Це безглуздий одяг, який притягує до себе погляди. Поціновувачі цього стилю вітають мікс матеріалів та фактур. Потерті та порвані джинси, м’ята сорочка, спідниця у поєднанні з порваними колготами та об’ємний в’язаний светр – для цього стилю характерна недбалість та багатошаровість, тому спідниця поверх джинсів або светр на кілька розмірів більше – це саме те, що потрібно. Рюкзак та поясна сумка Surikat будуть відмінним доповненням, головне їх переваги у цьому випадку – це простота матеріалів, однотонність та широкий вибір кольорів.

Бананка чи міський рюкзак, з чим носити. Частина 3

А тепер зверніть увагу на цього хлопця, він розкутий і впевнений у собі, швидше за все, саме тому він вирішив купити рюкзак Surikat помаранчевого кольору (і хто сказав, що це дівчачий колір?). Вільну майку доповнює червона кепка, з-під якої виглядають дреди. Він уже вам запам’ятався, правда?

Стилів одягу багато, але потрібно, перш за все, знайти свій. Якщо ти почуваєшся впевнено та комфортно, оточуючі теж це бачать. І завжди будь у темі – вибирай рюкзак, бананку та вперед – до нових експериментів!