fbpx

Зібрати дитину до школи. Місія нездійсненна.

Зібрати дитину до школи. Місія нездійсненна.

Скоро 1 вересня і це не тільки День знань і свято всіх школярів, а й значного удару по сімейному бюджету. Зібрати школяра до школи – непросте завдання. Мало того, що потрібно знайти все необхідне, так ще і за прийнятними для гаманця батьків цінами. Шкільна форма повинна бути виготовлена з якісних і натуральних матеріалів, спортивна форма – бути немаркою і зручною для занять. І залишається ще найважливіше – зібрати шкільний рюкзак. Він повинен відповідати всім необхідним параметрам. P.S. Підказки, як правильно вибрати рюкзак, описані в одній з наших минулих статей «Вибираємо ідеальний рюкзак для школяра». А ще не забувайте про канцтовари: щоденник, зошити, набір олівців, ручок, лінійки. Якщо ж говорити про першокласників або учнів молодших класів, то до всього перерахованого вище скарбу додаються матеріали для уроків праці: пластилін, кольоровий папір та картон, фарби, альбом для малювання і це ще далеко не весь список. Шкільний пенал до всього іншого повинен вміщати необхідний набір канцтоварів. 

zibraty dytynu do shkoly

Трохи цифр А тепер перейдемо до цифр. Почнемо зі шкільного рюкзака. На жаль, ціни в порівнянні з минулим роком зросли значно більше, ніж зарплати. В середньому магазини пропонують купити шкільний рюкзак за 500 грн. Ціновий діапазон варіюється від 250 грн. і до захмарних кількох тисяч. Ціни на рюкзак Surikat складають 290 гривень за рюкзак Surikat City і 410 гривень за рюкзак Surikat Megapolis. Що стосується шкільних пеналів, то ціна, в середньому, перебуває в діапазоні від 30 до 100 грн. Пенал Surikat Rondo обійдеться вам в 60 грн. Щоденник коштує приблизно 40-70 грн., А набір з 30 тонких зошитів – 45-90 грн. Шляхом нехитрих підрахунків виходить, що вартість шкільного рюкзака і всіх необхідних канцтоварів обійдеться батькам у 1000 грн., І це в кращому випадку. У гіршому ж ця сума може дійти до позначки у 2500 гривень і вище. 

zibraty dytynu do shkoly2

Поради про те, як можна заощадити на підготовці до школи:

  1. Не тягніть до кінця і думайте наперед. Наприкінці літа магазини одягу завжди проводять розпродажі, а от у випадку зі шкільним приладдям все відбувається навпаки, ціни підвищуються у зв’язку зі зростанням попиту. Тому не варто чекати до останнього, щоби зібрати школяра до початку навчального року. До речі, шкільні ярмарки можуть бути оманливими, варіант купити все й одразу дуже привабливий, але й заплатити при цьому доведеться дорожче.
  2. Здійснюйте покупки в інтернеті. Купуючи в інтернеті, ви заощаджуєте. Адже в ціну таких товарів, як мінімум, не закладена оренда приміщень та оплата роботи продавців. Якщо говорити про рюкзак, пенал і канцтовари, ці предмети не вимагають примірки, тому за характеристиками та фотографіями легко можна вибрати в інтернеті без витрачання часу на походи по магазинах. А всі питання ви можете поставити консультантам інтернет-магазинів за телефоном. Купити рюкзак та пенал Surikat ви також можете, не виходячи з дому зі швидкою доставкою до найближчого відділення «Нової Пошти».

  3. Здійснюйте оптові покупки. Організувати оптову покупку можна через батьківський комітет. Така покупка дає змогу отримати знижку. Самостійно організувати оптову покупку складніше, але можна поєднатися з друзями – батьками інших школярів, або закупити наперед.

  4. Слідкуйте за акціями. Не варто думати, що якщо проходить акція, виробник намагається продати вам неякісний товар. Це не так. Акції дозволять зберегти частину сімейного бюджету. Ми постійно проводимо акції на своїй сторінці у Facebook, тому для того, щоб бути в курсі актуальних акційних пропозицій, просто підпишіться на нашу сторінку.

  5. Вибирайте товари українських виробників. Це стосується практично будь-яких речей. Одяг вітчизняних виробників анітрохи не поступається формами, якістю та дизайном закордонним фірмам та маркам. Щоб привезти, наприклад, польську шкільну форму, необхідно витратити частину коштів на транспортування та розмитнення, що, зрештою, прямо вплине на кінцеву вартість.

За допомогою цих нехитрих порад ви зможете заощадити власні кошти та час, а ваша дитина обов’язково отримає якісні речі для школи. Ну а наші пенали та рюкзаки обов’язково допоможуть полегшити шкільний побут маленьких українців.