fbpx

Бананка ннада?

Бананка ннада?

Сумки на пояс, бананки, кишені, як тільки не називають поясні сумки в народі. Комусь вони подобаються, у багатьох присутні в гардеробі, є люди, які категорично їх не приймають. Проте всі, хто хоч раз спробував таку сумку у справі, однозначно характеризують поясні сумки як дуже зручний аксесуар, який дозволяє безпечно носити власні речі та діставати їх буквально одним рухом руки. Останні кілька років поясна сумка повернула колишню популярність. Тому сьогодні, щоб купити сумку на пояс, достатньо зайти до інтернету чи відвідати найближчий торговий центр. У той же час знайти бананку, яка поєднуватиме в собі такі характеристики як якість, місткість та демократична ціна — не просто.

Бананка ннада2

3 в 1

Сумка на пояс Surikat Banan, як і рюкзаки Surikat, відшивається з тканини поліестер 600D. Ця тканина поєднує в собі хороші водонепроникні властивості та відмінну міцність. Купивши бананку можна не перейматися її зносостійкістю. Поряд із надійною тканиною, для виготовлення сумки використовується якісна фурнітура, а саме блискавка, а також пластмасові карабін для регулювання довжини поясного ременя та застібки. Застібка, до речі, розрахована на навантаження вдвічі більше, ніж можна навантажити в поясну сумку, навіть якщо постаратися.

Бананка ннада3

Сумка на пояс Surikat Banan пошита за класичним кроєм, завдяки чому вона зберегла плавність форм і візуальну мініатюрність. Незважаючи на те, що сумка не має великих накладних кишень для більшої місткості або непропорційно великого розміру, як у інших аналогів, вона забезпечена чотирма відділеннями на блискавках, які здатні вмістити абсолютно всі необхідні для повсякденного носіння речі. Два основних відділення призначені для великих речей, як портмоне, телефон, ключі, плеєр або дрібний інструмент, а два інших – потайні, одне всередині основного відділення, а друге зовні – на тильній стороні сумки.

Бананка ннада4

Переглянути відеоогляд місткості сумки можна тут: https://www.youtube.com/c/SurikatUa. Всі шви всередині поясної сумки окантовані, а підкладка всіх відділень бананки порадує щільною, приємною на дотик тканиною.

Тримаємо форму

Бананка ннада5

Surikat Banan добре тримають форму і практично не мнуться, навіть будучи абсолютно порожніми? Все дуже просто. На відміну від переважної більшості аналогічних виробів на ринку, сумка на пояс Surikat Banan оснащена щільними поролоновими вставками спереду та ззаду, а також у перегородках між відділеннями. До речі, вибираючи сумку, можна не перейматися довжиною поясного ременя, регулюючи який можна застебнути сумку як на тендітній дівчині, так і на богатирі, вага якого перевищує 100 кілограм. Наші гарантійні зобов’язання тут: https://surikat.ua/garantiya/ А умови оплати та доставки тут: https://surikat.ua/oplata-dostavka/