fbpx

Поясна сумка Surikat Banan – яскравий та практичний аксесуар сучасного міського мешканця

Поясна сумка Surikat Banan

Поясна сумка або бананка вже давно зарекомендувала себе як дуже функціональний і практичний предмет гардеробу. А в останні роки з чисто практичної сумки для перенесення найнеобхідніших речей вона з успіхом трансформувалася в обов’язковий “must have” багатьох міських жителів.

Привіт із 90-х

Мода на поясні сумки прийшла до нас із-за кордону ще в середині 90-х. Тоді, правда, бананка купувалася виключно з міркувань практичності, а також збереження своїх речей. Встежити за сумками, портфелями чи рюкзаками, особливо в людних місцях, вдавалося не завжди, а ось бананка завжди була на увазі і підібратися до неї зловмисникам було дуже складно. Саме тому багато людей часто використовували поясну сумку як гаманець, за що вона отримала прізвисько «кишеню». Сьогодні поясні сумки вибирають більше через зручність перенесення речей, проте аспект безпеки також не втрачає своєї актуальності.

poyasna sumka Surikat Banan1

Великий карман або маленька сумка

Як ми вже згадували, в 90-ті бананку називали «карманом» і це неспроста. Тільки уявіть: настало літо, на вулиці спекотно, міський рюкзак залишається вдома, тому що на спині він дуже швидко перетворюється на міні-сауну. І тут виникає питання: куди складати телефон, портмоне, ключі, документи, без яких не обійтися? Розігнавши всі речі по кишенях, стає зрозуміло, що це також не найкращий варіант. Ось тут і приходить на виручку невелика поясна сумка, яка без проблем вміщує в собі всі речі. А цінителі міських рюкзаків гідно оцінять зручність перенесення бананки, адже поясна сумка, як і рюкзак повністю звільняє руки від перенесення речей. До речі, цю властивість бананки дуже цінують любителі активних видів спорту, зокрема велосипедисти. Їзда на велосипеді передбачає максимальну свободу рухів, тому рюкзаки не зовсім підходять для цього. Існує безліч велосипедних сумок, які кріпляться на рамі велосипеда, проте призначені для велоаксесуарів. А телефон та гроші, як правило, перевозяться саме у поясних сумках, які переміщуються на поперек, щоб не заважали крутити педалі. 

poyasna sumka Surikat Banan2

Поясна сумка Surikat Banan

За останні кілька років вуличні модники буквально вдихнули у бананки друге життя, знову повернувши їм статус яскравого та стильного аксесуара. Сьогодні зустріти бананку можна як на хлопцях, так і дівчатах. Правда, спосіб носіння поясної сумки змінився і тепер її частіше можна зустріти застебнутої на грудях з ременем через плече, що також досить зручно при носінні. Поряд із зручністю носіння сучасні сумки Surikat Banan можуть похвалитися сімнадцятьма яскравими забарвленнями, що робить їх особливо затребуваними серед вуличних модників. Всі бананки Surikat забезпечені двома відділеннями, а також двома кишенями — потайною та зовнішньою на блискавці. А якісна застібка гарантує, що сумка завжди буде з вами, тому навіть якщо ви страждаєте надмірною забудькуватістю втратити сумку в транспорті або забути її де-небудь просто не вийде. Берете із собою багато речей? Тоді варто задуматись про покупку рюкзака! Наші гарантійні зобов’язання тут: https://surikat.ua/garantiya/