fbpx

Будь як Боб Стоун або будь собою з бананка на поясі

Будь як Боб Стоун

От не кажіть нам, що ви не дивилися фільм «Півтора шпигуна». До кінотеатру ви вже не встигнете, але сміливо можете подивитися цей фільм вдома. Дуейн Скала Джонсон зіграв у фільмі спецагента ЦРУ Боба Стоуна, який в черговий раз намагається врятувати світ від терористів. На допомогу він вирішив взяти свого шкільного друга Кельвіна. І все б нічого, якби Кельвін спочатку не міг дізнатися свого шкільного товариша, який раніше був товстуном, який зазнав знущання шкільних хуліганів, а потім ще й виявився втягнутим в незрозумілу йому гру. Загалом, більше розповідати не буду, подивіться і оцініть самі. Але до чого це я … нехай буде, як Боб Стоун, рятуй світ з бананка на поясі.

Не хочеш бути як Боб Стоун (адже такі люди насправді не існують?), У нас є ще пару варіантів. Борець за справедливість Дедпулу вибрав для себе інший аксесуар – міський рюкзак і правильно зробив. Рожеві вставки на рюкзаку вигідно підкреслюють його костюм J. Купити рюкзак рожевого кольору ви можете в нашому інтернет-магазині www.surikat.ua, що зробить вас на крок ближче до перемоги над лиходіями. А ось костюм Дедпулу знайти буде трохи складніше.

Rukzak-dedpula

А якщо серйозно, не варто рівнятися на кіношних супергероїв, адже в нашому житті теж вистачає справжніх героїв і людей, які щодня роблять добрі справи і намагаються зробити нашу планету трохи кращою. Озирніться навколо. Ось дівчина в бавовняному платті та зі смішною зачіскою на голові, щосили намагається не спізнитися на роботу, тримаючи в руках дві склянки кави з Мака. Одна кава для себе, а інша для подруги, адже дружба важливіша за все, навіть якщо ти отримаєш вирок від начальника. Вона намагається утримати підставку з кавою так, щоб дістати телефон із навушниками, включити музику і хоча б на 15 хвилин піти у свій світ. Через плече у неї бананка, яка і звільнила руки. Це просто мистецтво: йти, коли ходьба переходитиме місцями в біг, і намагатися не розлити улюблений напій. Ось хлопець катається на скейті. Перше, що кидається в очі – це його майстерність (таке, як то кажуть, не проп’єш), а друге – це яскрава футболка з поясною сумкою на талії такого ж веселого кольору. Він заряджає увесь натовп навколо позитиву. І раптом в один момент він стає таким серйозним, швидко під’їжджає до бабусі, що проїжджає повз, щоб допомогти донести сумку. Або прогулюється неспішно дівчина по алеї увечері. Всім своїм виглядом вона намагається довести оточуючим свою важливість. Рвані на колінах чорні джинси, акуратна зачіска, модні окуляри та бананка. І як їй тільки вдалося зробити цей аксесуар таким елегантним? Але ніхто не знає, що весь тиждень вона доглядала маленьких щенят, яких знайшла на узбіччі, бігла кожен день з роботи додому і сьогодні, нарешті, знайшла їм нові сім’ї й зараз, зі спокійною душею, може зустрітися з друзями. Поясна сумка вже давно стала звичайним аксесуаром як молоді, так і людей старшого покоління. Але найкраще людину все ж таки прикрашає не одяг, а добрі справи.