fbpx

Пенал Surikat Rondo – зручна жіноча косметичка. Чом би й ні?

Пенал Surikat Rondo – зручна жіноча косметичка. Чом би й ні?

Як не крути, а косметика у житті сучасної жінки грає аж ніяк не останню роль. Вона часто є можливістю виділити себе з натовпу, способом весело провести час наодинці з собою, і, на жаль, найчастіше засобом, за яким жінки приховують низьку самооцінку. Попри факти, що в середньому жінка за рік «з’їдає» близько 18 гр помади, і наносить «тонни» тонального крему та пудри, це анітрохи не змінює тенденцій. Жінки користуються косметикою скрізь та завжди. Звичайно, необхідний набір завжди повинен бути під рукою, адже іноді потрібно припудрити ніс або підфарбувати губи. Власне для цього потрібна косметичка, яка в потрібний момент буде під рукою. Зовсім незручно нишпорити в сумці в пошуках блиску або пудри, особливо якщо вони вкрай необхідні в цю хвилину. Коли вся необхідна косметика зібрана в одному пеналі, це збереже час, а іноді і нерви.

Surikat вже про все подбав, адже пенал Rondo – неймовірно функціональний і легко виконує роль косметички для щоденного користування та дорожнього варіанту. При виборі пенала-косметички варто приділити особливу увагу параметрам, які вас задовольнять. Серед основних характеристик вдалої косметички виділяють:

– невеликий розмір (косметичка повинна поміщатися не тільки в сумку та рюкзак, а й у сумочку – кроссбоді та бананку);

– міцні матеріали (косметичка «працює» 24/7, тому матеріали мають бути надійними, міцними та не зношуватися швидко);

– легко піддаватися пранню (кожна дівчина може згадати момент, коли пудра розсипалася по косметичці або протік блиск, тому можливість легко випрати – важлива);

– якісна фурнітура (фурнітура безпосередньо впливає на тривалість терміну експлуатації косметички, адже відкривати та закривати її доводиться багато разів на день);

– яскравий колір (такі характеристики, як колір та здатність тримати форму, просто необхідні для того, щоб косметичка стала улюбленим аксесуаром);

– компактність (здатність вміщати весь необхідний набір косметики).

Пенал Surikat ні багато ні мало «поглине» такий набір косметики: тональний крем, туш, компактне дзеркальце, блиск для губ, підводку для очей, чотири кисті для нанесення макіяжу, два лаки для нігтів, пилочку, пінцет і гумку для волосся. І це він ще не дуже старався, адже місце для найсмачнішого він завжди зберігає.

Пенал Surikat Rondo – зручна жіноча косметичка. Чом би й ні?

Набір косметики в дорогу трохи відрізняється. Крім базового набору, важливо мати під рукою засіб для зняття макіяжу, серветки, що матують, тонік для обличчя або гель для вмивання і консилер, щоб дорога не позначилася на свіжості вашого обличчя. Між іншим, виробники косметики пропонують дорожні набори засобів для догляду за шкірою обличчя, а також набори міні-косметики. Така рекомендація допоможе зберегти місце в сумці або рюкзаку, яке так важливе для мандрівників.

Не дивно, що Surikat має всі необхідні якості і тепер чекає своїх нових господарок. Фурнітура наших пеналів виготовлена ​​якісно, ​​а тканина водовідштовхувальна та щільна, легко піддається пранню. Любителькам суворої класики сподобаються пенали червоного та чорного кольору. Пенал рожевого, блакитного, помаранчевого кольорів підійде романтичним натурам, а модниці оцінять бордовий та яскраво-синій пенали. І ось у чому Surikat точно впевнений, так це в тому, що для щастя багато не треба: купити пенал, заповнити його косметикою і завжди залишатися чарівною.