fbpx

Чи може міський рюкзак здивувати?

міський рюкзак

Якщо поставити запитання будь-якій людині, як виглядає рюкзак, відповідь буде блискавичною та однозначною. Навіть якщо не брати до уваги особливості рюкзаків для різних сфер використання, «фоторобот» рюкзака буде виглядати як мішок із двома лямками та кількома відділеннями. Однак коли до справи приступають дизайнери, начебто звичайна річ змінюється до невпізнання. У цій статті мова піде про найнезвичайніші та найунікальніші міські рюкзаки, які зустрічаються у продажу.

У воді не тоне…

З корою пробкового дерева або просто пробкою знайома буквально кожна людина, яка хоч раз відкривала пляшку з вином. Завдяки своїм природним якостям, як легкість і вологостійкість, пробка застосовується у багатьох сферах нашого життя, проте ми впевнені, що про рюкзак із пробки ви ніколи не чули. Виготовити пробковий рюкзак спало на думку португальському дизайнеру Руї Перейре. Готовий рюкзак вийшов дуже легким, зручним і, що найважливіше, практичним.

міський рюкзак2

Рюкзаки з відкидним «дахом»

Рюкзак з незвичайною системою відкривання, яка нагадує механізм складаного даху кабріолета, дуже зручний, адже для доступу до речей необхідно лише опустити «дах». Складові частини, з яких виготовлений каркас, відлиті з пластику і обтягнуті тканиною. Така конструкція відмінно тримає форму, а також захищає вміст сумки від можливих пошкоджень.

міський рюкзак 3

Міський модульний рюкзак

Ще один унікальний рюкзак – розробка компанії Ember Equipment із Сан-Франциско. Особливістю даної моделі є його модульність, коли власник портфеля вибирає необхідні навісні елементи в залежності від потреб. До речі, у міському рюкзаку використовуються лише преміальні матеріали, тому його вартість сягає $1000.

міський рюкзак 4

Рюкзак для меломанів

Італійці вже давно прославилися одними з найкращих дизайнерів у світі. Все, до чого торкаються італійські фахівці, стає прикладів відмінного смаку і предметом обожнювання для мільйонів. Одним із яскравих прикладів першокласного дизайну є шкіряний рюкзак у формі гітари італійської фірми Pratesi. Вартість такого рюкзака становить 500 Євро, втім для шанувальників продукції під брендом Pratesi така ціна є цілком прийнятною. А особливо коли розумієш, що можливість зустріти на вулиці такий же рюкзак практично зведена до нуля.

міський рюкзак 5

Що спільного у рюкзака, парасольки та коляски?

Крім справді ексклюзивних рюкзаків у продажу зустрічаються і суто практичні екземпляри. Одним із прикладів таких рюкзаків є рюкзак-парасолька. Такий симбіоз дуже зручний, особливо коли руки зайняті перенесенням речей або під час прогулянки з дитиною. А якщо ми заговорили про дітей, не зайвим буде згадати про рюкзак-коляску. У розкладеному стані це звичайний візок, який у разі потреби складається і перетворюється на невеликий рюкзак. Така річ дуже корисна під час тривалих прогулянок, перельотів та подорожей.

міські рюкзаки 6

міські рюкзаки 7

Технологія 2D

Думаєте рюкзак на картинці не справжній? А ось і ні. Рюкзак абсолютно нормальний, а його намальована лицьова сторона – результат роботи корейських дизайнерів. Сумки та рюкзаки, створені за такою технологією, вже третій рік поспіль користуються величезною популярністю у себе на батьківщині, а також у США.

міські рюкзаки 8

Незамінний аксесуар для велосипедистів

Наступний рюкзак також є витвором азіатських дизайнерів. На перший погляд це звичайнісінька дволямкова сумка, але якщо увімкнути дисплей, який вшитий у кишеню рюкзака, він починає показувати сигнали для водіїв, які їдуть ззаду. Невеликий передавач фіксується на кермі та за бездротовою технологією передає сигнали на дисплей. За допомогою такого гаджета можна повідомляти інших учасників дорожнього руху про направлення маневру, бажання зупинитися і просто для індикації в темний час доби, що значно підвищує безпеку велосипедиста.

міські рюкзаки 9

Залізна, ні, не людина – рюкзак!

Цей рюкзак — звичайна данина моді. Навряд чи дизайнери компанії Solid Gray розробляли його для будь-яких практичних цілей. Ми його включили до нашого списку, оскільки в оригінальності йому не відмовиш, ну і щоб ви знали, що металевий рюкзак дійсно існує.

міський рюкзак

У цій статті ви познайомилися з вісьма унікальними рюкзаками, більшість з яких практично неможливо купити через їхню дорожнечу і дрібносерійне виробництво. Водночас підібрати яскравий та практичний міський рюкзак можна у нас.