fbpx

Рюкзак – надійний захист для ноутбука

Рюкзак – надійний захист для ноутбука

Сучасний мегаполіс – це не просто велике місто, яке з кожним роком поглинає нові і нові території, мегаполіс — це, насамперед, мільйони людей, кожен з яких постійно кудись поспішає. Щоранку, виходячи з дому, більшість жителів великого міста починають свої забіги з перешкодами.

Щоб встигнути вчасно дістатися школи, університету або на роботу необхідно подолати низку перешкод у вигляді багатолюдних вулиць, громадського транспорту, підземних переходів та черг у метро. Постійно лавіруючи між потоками транспорту, штовхаючись і пробираючись крізь різноспрямовані юрби людей, необхідно не тільки зберегти власне самовладання, але й безпечно донести власні речі, які щодня необхідно носити із собою. При цьому якщо, наприклад, телефон та ключі можна скласти в поясну сумку, то більші та дорогі пристрої типу ноутбука вимагають безпечнішого способу для переміщення. Більшість жителів міст ноутбук вже давно став постійним супутником. У ноутбуках зберігається робоча інформація, крім того, вони дозволяють працювати буквально у будь-якому місці, де можна підключитися до всесвітнього павутиння.

Rukzak-Surikat-Megapolis-Volume

Сумка чи рюкзак?

Продаючи ноутбуки, лише одиниці виробників постачають свої вироби сумками для перенесення, адже ноутбук за визначенням є переносним комп’ютером. Тому вибираючи лептоп, його майбутній власник практично одразу змушений вирішувати питання транспортування свого електронного девайсу. Фактично існує два варіанти для перенесення ноутбука – це сумка або рюкзак зі спеціальним відділенням. І сумка, і рюкзак здатні забезпечити захист лептопа не тільки від вологи та надмірного нагріву сонячним промінням, а й від попадання пилу всередину пристрою. Ноутбуку також не будуть страшні різні поштовхи та легкі удари, адже міцні матеріали, захисні підкладки та якісна фурнітура забезпечать повну безпеку. У той же час рюкзак, на відміну від сумки, вміщує більше речей. А якщо порівнювати зручність носіння, то дволямкова сумка відразу укладає звичайну сумку на лопатки. Можна, звичайно, заперечити, що сумка для ноутбука більше підходить для ділових людей, однак останнім часом відбувається активне змішування стилів в одязі та аксесуарах, тому сьогодні зустріти людину в костюмі з рюкзаком на плечі є такою ж буденністю, як побачити жирафа зоопарку. Єдине, що потрібно від сумки з лямками в такій ситуації, так це мати непомітне, темне забарвлення.

Rukzak-Surikat-Megapolis-Notebook-Place

Міські рюкзаки починають і виграють

Ми вже згадали вище, що міські рюкзаки є більш місткими, ніж сумки для ноутбуків. Поклавши лептоп у спеціальне відділення рюкзака Surikat Megapolis, в останньому залишається ще достатньо місця для маніпулятора, дроту харчування, різних документів, пляшки з водою, толстовки та інших потрібних речей. Варто зазначити, що відсік для ноутбука в рюкзаку Surikat Megapolis виконаний із м’якої щільної тканини, яка захищає техніку від фізичного впливу. Також відсік має власне дно, яке не стосується основного ранкового дна. Така конструкція дозволяє речам в основному відділенні створювати додаткову захисну подушку, яка пом’якшує можливу жорстку посадку рюкзака на землю. Це особливо актуально у випадку із сучасними тонкими ноутбуками, які легко деформуються під час удару. Також м’який відсік забезпечений спеціальною застібкою на липучці, що надійно фіксує пристрій, і не дає йому переміщатися всередині сумки з лямками. Відсутність такого фіксатора прирікає девайс на постійну «бовтанку» всередині ранця, а також підвищує шанс подряпати його про інші тверді предмети.

Rukzak-Surikat-Megapolis-Locking-Sling

Ну і не забувайте, що рюкзак набагато зручніше носити, адже одягнувши його на плечі, правильно розподіляється навантаження на хребет, не перевантажуючи його. Якщо ви власник невеликого нетбука і хочете купити для нього захисний чохол, варто пам’ятати — чохол здатний захистити нетбук тільки від подряпин, а для повноцінного захисту від пошкоджень без рюкзака все ж таки не обійтися. До речі, рюкзак, на відміну сумки, допоможе створити образ стильної людини, пристосованої до викликів сучасного мегаполісу.