fbpx

Куди поїхати на травневі свята з міським рюкзаком за спиною

міський рюкзак

Травневі свята в самому розпалі, а ви досі не визначилися куди податися і не запакували рюкзак? Surikat підкаже!

Південний напрямок

Південь нашої країни стійко асоціюється з Чорним морем та його перлиною – неповторною Одесою. Ах, Одеса з унікальним колоритом відомих місць та неповторною харизмою місцевих жителів. Якщо ви в Одесі вперше, обов’язково завітайте до Одеського Привозу. Добре поторгувавшись з місцевими торговцями, можна не тільки купити свіжу морську рибу, яка ще вранці плавала в морі, а й підслухати розмови місцевих жителів, які просто радують вухо сумішшю унікального гумору і навмисне неправильного гомону. До речі, на привозі краще сховати всі свої гроші в поясну сумку, і тримати її весь час на виду, так, про всяк випадок. Одеса на травневі – це неповторна атмосфера свята, затишок і краса старих вуличок, найсмачніша місцева кухня, спробувавши яку ви назавжди запам’ятаєте слово вертута і щоразу, повертаючись у це південне місто, замовлятимете цей смачний десерт. А ще Одеса – це морський ранковий бриз та холодяча ноги травнева морська вода. Вдосталь нагулявшись південною Пальмірою, вирушайте в Білгород – Дністровський, який знаходиться за 80 кілометрів від Одеси. Акерманська фортеця – ось ціль вашої поїздки. Фортеця дуже добре збереглася і дає можливість доторкнутися історії цього красивого краю. Говорячи про південь нашої країни, не можна не згадати і про Вилкове – місто на воді, яке також часто називають українською Венецією. Вилково зустріне вас красивими краєвидами Дунаю, прогулянками на човнах до місця, де одна з найбільших річок Європи впадає в Чорне море і пригостить найсмачнішою традиційною липованською юшкою. Вирушаючи на екскурсію у Вилкове, не забудьте покласти в рюкзак Surikat City запас води, теплу кофту (на воді може бути набагато прохолодніше) і, звичайно ж, фотоапарат.

Vilkovo-ukrainskaya-veneciya

Захід

Вирішивши відвідати західні області, головне – скласти оптимальний список місць, які хочеться відвідати, адже пам’яток у цій частині України так багато, що за кілька святкових днів об’їздити все фізично неможливо. Одним із наймальовничіших місць Західної України по праву є Закарпаття. Перетинаючи найкрасивіший гірський перевал і спускаючись на Закарпатську рівнину, розумієш, що далека дорога подолана не дарма. Замок Паланок, замок Шернборнів, Ужгородський та Невицький замки є обов’язковими до відвідування. Вирушаючи досліджувати замки, не забудьте про міський рюкзак Surikat Megapolis, адже ходити пішки доведеться дуже багато, а руки зайняті пляшками з водою, фотоапаратом та іншими потрібними речами – не найкраща альтернатива. Неподалік Мукачево, якщо їхати у бік Угорщини, знаходяться два села Берегове та Косине, які славляться своїми термальними джерелами. А доїхавши до міста Хуст, обов’язково відвідайте долину нарцисів. Унікальний заповідник займає площу 250 гектарів і налічує 500 видів рослин, найчисленніші з яких білосніжні нарциси, пік цвітіння яких припадає саме на травень. Залишивши Закарпаття позаду, можна їхати до будь-якого обласного центру Західної України. На заході дуже складно знайти місто, де немає старовинних церков, замків або найкрасивіших пейзажів.

Uzhgorod-reka-Uzh

Міський рюкзак та поясна сумка або незамінні аксесуари у поїздці вихідного дня неподалік Києва

Якщо тривалі подорожі з тих чи інших причин вам не підходять, а сидіти вдома бажання все ж таки немає – не варто зневірятися, адже в радіусі двохсот кілометрів від столиці є на що подивитися. Збираємо в рюкзак воду, бутерброди, чай, книгу та головний убір, у такому разі ми їдемо до одного з парків Київської чи Черкаської області. Парк Олександрія знаходиться в 80 кілометрах від Києва в місті Біла Церква. Один із найстаріших та найкрасивіших парків України розкинувся на березі річки Рось. Площа парку не така велика, як у дендропарку Софіївка, однак і тут є на що подивитися. Найкрасивіші галявини та альтанки, численні водойми з декоративними коропами та тінь багаторічних дерев, під якими можна почитати улюблену книгу або просто відпочити від довгої пішої прогулянки.

Park-Aleksandriya

Міський рюкзак з їжею та речами для захисту від сонця або можливої ​​прохолоди також знадобиться і в одному з найбільших дендропарків – Софіївці. Дендрологічний парк розташований за 250 кілометрів від Києва в місті Умань. Їхати до Софіївки варто з самого ранку, бо обійти парк за день практично неможливо, а подивитися там є що. Неподалік Умані розташований Буцький каньйон, який приваблює любителів активного способу життя. Вирушаючи в Буки, варто доповнити речі в рюкзаку міцним мотузком, рукавичками та іншим альпіністським обладнанням. А любителі сплавів річкою просто зобов’язані скласти всі необхідні речі під час сплаву в поясну сумку. Ну а пройшовши шлях від Києва до містечка Миронівка Дніпропетровською трасою, а потім повернувши перед заправкою БРСМ за вказівником на Канів, буквально за кілька годин ви потрапите на мальовничі схили Дніпра і зможете відвідати могилу Тараса Шевченка.