fbpx

Оновлення рюкзака Surikat City. Тепер зручніше, міцніше, стильніше

Оновлення рюкзака Surikat City. Тепер зручніше, міцніше, стильніше

У травні цього року бренд Surikat відзначає перший день народження. За минулий рік міські рюкзаки, поясні сумки та пенали знайшли дуже багато вдячних власників. А рюкзак Surikat City, першою моделлю бренду, розійшовся найбільшим тиражем серед любителів яскравих і надійних речей, спортсменів, туристів вихідного дня та мандрівників. Ми, у свою чергу, теж не сиділи без діла і, окрім розробки нових моделей, вели систематичну роботу щодо покращення споживчих властивостей міського рюкзака. У травні цього року бренд Surikat відзначає перший день народження. За минулий рік міські рюкзаки, поясні сумки та пенали знайшли дуже багато вдячних власників. А рюкзак Surikat City, першою моделлю бренду, розійшовся найбільшим тиражем серед любителів яскравих і надійних речей, спортсменів, туристів вихідного дня та мандрівників. Ми, у свою чергу, теж не сиділи без діла і, окрім розробки нових моделей, вели систематичну роботу щодо покращення споживчих властивостей міського рюкзака. Така робота, не без допомоги та підказок наших покупців, призвела до ряду суттєвих удосконалень у характеристиках та зовнішньому вигляді рюкзака. Перше, що хочеться відзначити – це нові лямки, які стали ще товстішими і приємнішими на дотик. З тильного боку лямки обзавелися сіткою, яка покращує вентиляцію влітку. Пам’ятаєте ми знімали відео під час якого клали всередину рюкзака цеглу? Якщо хтось не бачив, відео тут: https://youtu.be/jjusmKBHO-M

З вантажопідйомністю у рюкзака проблем не було спочатку, але до нас іноді надходили прохання зробити лямки більш щільними, тому що при тривалому носінні важкого рюкзака вони починали натирати плечі. Ми прислухалися до побажань і зробили лямки набагато щільнішими та м’якшими.

 

Gorodskoy-Rukzak-Surikat-City.-miagkie-liamki

Також покращення торкнулися ручки для перенесення рюкзака у руці. Якщо спочатку вона була невеликого розміру, то зараз вона стала в кілька разів більшою, і зручно взятися за неї тепер можна навіть великим чоловічим пензлем.

Gorodskoy-rukzak-Surikat-City-udobnaya-ruchka

Минулого року ми поміняли кілька рюкзаків за гарантією, а причиною заміни щоразу ставала блискавка основного відділення або передньої кишеньки. Причиною цього була невідповідність заявленої виробником якості. Проблема раз і назавжди вирішилася шляхом збільшення розміру блискавки, і навіть зміни постачальника. До речі, у всіх наших наплічниках змійки вітчизняного виробництва. Нашою глобальною метою є пошиття всіх наших виробів із компонентів вітчизняного виробництва. На сьогоднішній день приблизно третина комплектуючих у наших виробах – українські. Інші завозяться з-за кордону лише тому, що в Україні просто не виробляються аналоги або їхня якість є незадовільною. Щодо внутрішньої частини рюкзака, тут також відбулися зміни завдяки нашим друзям, які часто просили на сторінках у соцмережах: https://www.facebook.com/surikat.backpack дооснастити рюкзак внутрішньою кишенею для паперу. Сказано зроблено. Оновлений Surikat City залишається класичним за формою міським рюкзаком з одним великим відділенням, але тепер з додатковою кишенею для паперів та інших речей.

Gorodskoy-rukzak-Surikat-City-karman-dlia-bumag

Говорячи про «інтер’єр» рюкзака, варто згадати ще одне нововведення – підкладка по всьому внутрішньому периметру. Підкладка виконує одразу дві функції: вона захищає внутрішній бік тканини від порізів та проколів кутами підручників та інших гострих предметів, а також додає рюкзаку естетики у зовнішньому вигляді. Ну і останнім штрихом, який ми додали нашому виробу, став ярлик із натуральної шкіри з назвою бренду в нижньому лівому кутку рюкзака. З появою даного елемента рюкзак остаточно знайшов індивідуальність і став виглядати солідніше.

Gorodskoy-rukzak-Surikat-City-yarlik-iz-kozi

Чи став рюкзак з усіма цими змінами кращим? Без сумніву, так. Чи зупинимося ми на цьому? Звичайно ж ні.