fbpx

Незручні питання про міські рюкзаки

міські рюкзаки

Якою інформацією більшість людей керується, обираючи міський рюкзак? Більшість оглядів докладно зупиняються на описі відтінків, використаної фурнітури, історії марки рюкзака. Однак на сайтах виробників не часто можна зустріти чіткі відповіді на питання про місткість, габарити та інші корисні параметри, від яких залежить зручність повсякденного носіння рюкзака.

Розміри рюкзака

Абсолютно всі виробники (і ми не виняток) в описі своїх рюкзаків дають інформацію про габарити сумок наплечних у вигляді набору цифр, які позначають довжину ширину і висоту виробу. При цьому мало хто з потенційних покупців, побачивши такі цифри, зможе хоча б з приблизною точністю представити реальні розміри рюкзака. Як у такому випадку можна описати габаритні розміри дволямкової сумки? Спробуємо зробити це з прикладу габаритів людської постаті. Наприклад, міський рюкзак Surikat City не «виглядає» через спину і плечі більшості дітей старшого шкільного віку, а також дорослих дівчат. А модель Surikat Megapolis, у свою чергу, не виступатиме за габарити більш високих людей. Чому ми вирішили ховати рюкзаки за вашими спинами? Кожна людина інтуїтивно відчуває свої габарити, а у випадку з рюкзаком набагато легше може уявити рюкзак, що сподобався, на своїй спині і прикинути його розміри. А правильний підбір габаритів ранця безпосередньо впливає на зручність його носіння у міських умовах. Якщо неправильно підібрати розмір рюкзака, він виступатиме за габарити фігури, а щодня носитиме його у громадському транспорті, ліфтах та вузьких коридорах будівель буде незручно, оскільки рюкзак чіплятиметься за імпровізовані перешкоди. Якщо говорити про міські рюкзаки Surikat, то обидві моделі мають оптимальні габарити, обмежені за висотою та шириною габаритами своїх власників.

Горезвісні літри

Ще одним незрозумілим для багатьох параметром є літраж рюкзака. Звідки взялися ці літри і скільки їх потрібно, щоб помістити весь свій нехитрий скарб? Зрозуміло, що в літрах вимірюється об’єм рюкзака, проте мало хто знає що для його визначення в рюкзак не ллють воду, а сиплять пісок, який повністю заповнює простір наплічної сумки і дозволяє дуже точно виміряти її внутрішній простір. Проте як зрозуміти рюкзак із яким літражем брати 16 чи 25? Для того щоб внести ясність у це питання пропонуємо подивитися два наші відео, в яких ми ретельно набили рюкзаки речами. Скільки речей міститься в 16-літровий Surikat City дивіться тут: https://youtu.be/K3-Plx69gXg, а об’єм міського рюкзака Surikat Megapolis можна оцінити за цим відео: https://youtu.be/LaI2PWgK-O4 

rukzak-Surikat-Megapolis

Вага

На відміну від своїх туристичних побратимів, міські рюкзаки Surikat у порожньому стані важать зовсім небагато. Тут позначається їх призначення і відсутність обтяжливих виробів елементів, як силовий каркас, навісне обладнання або кріпильні пояси для торса. Тому, говорячи про вагу, краще розглянути аспект вантажопідйомності рюкзаків. Всі наші рюкзаки спроектовані для перенесення речей із значним запасом міцності. Так, рюкзак Surikat City витримує робочі навантаження в 18 кілограм, а Megapolis ще більше. А пікові навантаження для наших рюкзаків наближаються до позначки 100 кілограмів. Не вірите? Дивіться їх випробування на міцність: https://youtu.be/gnsGecqnRRc

Звичайно, ніхто не буде носити таку вагу на спині, однак погодьтеся, що усвідомлення можливостей дволямкової сумки додають спокою, особливо коли всередині знаходиться недешевий ноутбук.