fbpx

Міські наплічники Surikat. Зі зручним рюкзаком будь-яка ноша під силу

Міські наплічники Surikat. Зі зручним рюкзаком будь-яка ноша під силу

Прийнявши рішення про покупку міського рюкзака, практично кожна людина стикається з необхідністю вибору саме тієї моделі, яка найкраще підходитиме йому за своїми характеристиками. Міські рюкзаки дарують своїм власникам зручність перенесення речей за спиною, звільняючи при цьому руки і кишені, а також дозволяють забути про незручні сумки.

міські наплічники Surikat  

У той же час, перемістивши навантаження на спину, варто пам’ятати, що рюкзак, в якому спинка і лямки на плечі виконані без застосування м’якого набивання, постійно доставлятиме дискомфорт під час носіння. У людей, які добре розуміються на конструкції рюкзаків і користуються ними не перший рік, є хороша приказка: «краще нести 10 кілограмів у зручному рюкзаку, ніж 5 у незручному». Незважаючи на те, що ця народна мудрість описує туристичний рюкзак, цим правилом можна сміливо керуватися при виборі міської моделі. Адже, якщо замислитися, скільки кілограмів різних речей доводиться щодня носити людям у рюкзаках, і порахувати їхню вагу, то в середньому вийде від 3 до 5 кілограмів. Не вірите? Давайте рахувати:

НазваВага, кг
Ноутбук1,5 – 2
Мобільний телефон0,15
Фотоапарат0,3
Електронна книга0,2
Обід0,3
Пляшка води0,5
Ключі від квартири0,1
Блокнот0,3
Портмоне (залежно кількості грошей J)0,1-0,2
Разом4,05

Табл.1. Вага речей у рюкзаку Отже, середньостатистичний рюкзак міського жителя важить 4 кілограми. Здавалося б, не так вже й багато, проте навіть така вага за спиною вже через півгодини обов’язково дасть про себе знати появою болю, що ниє в спині і болю, але вже ріжучої, в плечах.

“М’який” підхід

Не важливо з якими вимогами до форми або зовнішнього вигляду рюкзака ви підходите під час його вибору, зручність його носіння — один з основних критеріїв, на який необхідно звертати увагу насамперед. А для того, щоб швидко визначити чи рюкзак не завдаватиме біль при носінні, варто порівняти співвідношення внутрішнього обсягу міського рюкзака і конструкції його наплічних лямок. Наприклад, якщо обсяг основного відділення рюкзака становить умовно дві-три 1,5 літрові пляшки води, то для його зручного носіння достатньо щоб спинка і лямки рюкзака мали м’яку набивку, як у випадку з міським рюкзаком Surikat City.

міські наплічники Surikat2

Якщо ж об’єм води в рюкзаку збільшується у 2 рази, його лямки обов’язково повинні мати щільне, пружне набивання, як у рюкзака Surikat Megapolis, яка дозволяє комфортно носити важкий рюкзак тривалий час.

міські наплічники Surikat3

До речі, при пошитті міських рюкзаків Surikat City та Surikat Megapolis використовуються поліефірні армовані нитки (докладніше тут: https://surikat.ua/articles/), завдяки яким міські рюкзаки витримують пікові навантаження в 100 кілограм. Відео випробування рюкзаків тут: https://www.youtube.com/c/SurikatUa. А дно рюкзака Surikat Megapolis додатково посилено шкірозамінником, тому міський рюкзак також можна без побоювання ставити на мокру траву або сніг. Однак що робить рюкзаки Surikat дійсно найкращим вибором — це поєднання їх практичності та яскравих кольорів. Адже погодьтеся, можливість вибору рюкзака в одному з 17 яскравих кольорів робить його не тільки помічником, але й чудовим аксесуаром, який чудово доповнює будь-який повсякденний образ.

міські наплічники Surikat4