fbpx

Рюкзак The North Face

Рюкзак The North Face

Рюкзак The North face допоможе впоратися з будь-якими труднощами

Компанія, назва якої в перекладі означає «північний схил», була заснована у 1968 році у Сан-Франциско. Чому північний, запитаєте ви? Та тому, що в північній півкулі саме цей бік гори – найскладніший для сходження. Основна аудиторія покупців компанії – це альпіністи, скелелази, туристи та люди, які ведуть активний спосіб життя. Труднощів вони вже точно не бояться, і не в останню чергу завдяки тому, що обирають правильне екіпірування. The North face виробляє гірський одяг, взуття, туристичний інвентар: намети, спальні мішки та рюкзаки. 

Офіційний сайт: https://www.thenorthface.com/. Для покупців на сайті доступна функція «Знайти магазин», найближчий для українців знаходиться у Німеччині, а може, у Франції. “Безвіз наш”, тож вйо до пригод. Тим часом, в Україні вартість ранців цієї фірми становить від 2 100 грн. та до 7 600 грн.

Рюкзаки поділяються на категорії:

— За об’ємом: 22 л і менше, 23 – 30 л, 31 – 50 л;

— за гендерною ознакою: для чоловіків, жінок та дітей;

— по модельному ряду: міські, класичні та туристичні сумки;

— за додатковими характеристиками: водонепроникні матеріали, сумісність з медіа-пристроями, світловідбиваючі елементи, відділення для ноутбука, кишеня для води, органайзер. 

Міський чи туристичний?

Міські рюкзаки The North Face виготовлені з поліестеру або нейлону, а значить практичні та зносостійкі, оснащені технологіями та декількома додатковими функціями: світловідбивачами, щоб бути помітним на дорозі, органайзером для дрібних предметів, вентильованою спинкою для комфорту та впевненості. Система BackSaver знімає навантаження зі спини, а лямки FLEXVENT адаптуються під ширину плечей та ущільнені пінним наповнювачем. Крім звичних відділень є місце для лептопа або питної системи. Практично кожен рюкзак цієї фірми має передній шнур, щоб навіть при повному завантаженні він мав вигляд акуратного і компактного міського аксесуара.

Рюкзак The North Face

Особливості рюкзака для пішого та велосипедного туризму: технологія E-VAP™ для посилення спини, накидка від дощу, грудна стяжка, кишеня для води та зручний внутрішній органайзер.

The North Face рюкзак – ідеальний варіант для тривалих та багатоденних походів. Він легкий, має об’єм близько 40 л і допомагає правильно перерозподіляти вагу. Між лямками – вертикальні канали, які разом із сітчастою поверхнею спини забезпечують циркуляцію повітря. Плечові та поясні ремені анатомічно правильної форми, а також покриті м’якою тканиною. Вирушаючи в похід, візьміть із собою поясну сумку Surikat, куди поміститися все найцінніше: https://surikat.ua/poyasnye-sumki/

Туристичний рюкзак з об’ємом 70 літрів став би нагоді на безлюдному острові, а якщо заповнити його як слід, явно став би порятунком. У комплекті – причіпна сумка для прогулянки. The North Face Opti Fit™ – запатентована підвіска, яку використовує компанія. Каркас виготовлений з алюмінієвих стрижнів, плечові лямки анатомічної форми, а пояс на стегнах м’який. Порадує зручний розподіл вантажу: рюкзак ділиться на нижній та верхній відсік, причому цінні речі можна зберігати як у спеціальній кишені верхнього відсіку, так і в кишенях, розташованих на поясі та на стегнах. Спальний мішок чекатиме свого часу у відділенні, призначеному саме для нього. А приємним бонусом є прозора кишеня для картки. Неважливо вирушаєте ви у подорож, похід, трекінг або займаєтеся альпінізмом – у вас є все необхідне для досягнення своєї мети та просто гарного відпочинку.

Рюкзак The North Face

The North face надає довічну гарантію на оригінальну продукцію. Якщо під час служби в рюкзаку виявився заводський брак, який не пов’язаний з неналежним доглядом або природним зносом, сміливо вирушайте до відділу гарантійного обслуговування.

Правильне спорядження – не менш важливе, ніж особистий настрій. Не заощаджуйте час та кошти при виборі рюкзака, адже від надійного туристичного «друга» залежить здоров’я та настрій.