fbpx

Рюкзак Zibi

Рюкзак Zibi

Рюкзак Zibi – практичний шкільний аксесуар

Однойменна торгова марка, що з’явилася у 2011 році, випускає дошкільну та шкільну продукцію, а також товари для творчості. В одному місці зібрані: паперова продукція, друкарські приналежності, товари для навчання та дитячої творчості, а також рюкзаки, сумки та пенали.

Офіційний сайт – https://zibi.ua/. Сайт порадував зручним інтерфейсом, що дозволяє швидко перейти до потрібного товару. Веселе оформлення припаде до душі навіть школярам. А серед переваг – можливість купити на одному сайті все, що потрібно дитині для школи. Подібна функція особливо актуальна для батьків зі щільним графіком або під час підготовки до нового навчального року.

Шкільні рюкзаки розділені на три категорії: 1-3 клас, 3-5 клас та 6-11 клас, виходячи з анатомічних особливостей та індивідуальних потреб учнів того чи іншого віку. 

Характеристики, які мають шкільні рюкзаки Zibi

Підготовка малюка до школи – дуже кропіткий процес. Вибираючи ранець для першокласника, батьки приділяють цьому питанню особливу увагу. Адже на першому місці — безпека постави, яка ще не встигла повністю сформуватися, зате на неї вже лягатиме чималий вантаж із підручників, змінної форми та бутербродів. Останнє, як не крути, найприємніше.

Серед основних критеріїв, якими має бути наділений рюкзак для першокласника: ортопедична спинка і в міру жорсткий каркас, які в комплексі будуть рівномірно розподіляти навантаження на хребет. Необхідними складовими є щільне дно, щоб не створювати тиск на поперек і широкі лямки з м’якою сіткою з внутрішньої сторони для зменшення навантаження на плечі. Знадобиться достатня кількість відділень, адже малюкам так подобається носити з собою потрібні та непотрібні дрібниці. Також потрібна щільна ручка для носіння ранця в руці та петля, щоб закріпити улюбленця під партою. Всі рюкзаки Zibi для учнів молодших класів мають ці характеристики, а деякі мають ще й додаткові: повітронепроникну спинку і кишеню для пляшечки. Водонепроникна тканина та світловідбивні елементи стануть приємним бонусом. Батькам на замітку: нерідко виробники вказують відповідний зріст майбутнього власника рюкзака та вагу аксесуара. Використовуючи ці цифри, ви можете вибрати його заочно.

Вкрай важливо, щоб сумка з двома лямками подобалася дитині. Це стане одним із факторів, які вплинуть на те, щоб першокласник з радістю збирався до школи. Саме тому створено колекцію рюкзаків Zibi на будь-який смак: стриманий однотонний, яскравий мультяшний або з об’ємним зображенням.

Школярі 3-5 класів підросли і потребують рюкзаків більшого розміру, оснащених додатковими кишенями для мобільного телефону, ліхтарика або ключницею. Тепер у хід йдуть нанесені зображення тварин чи вишуканих квітів, машин чи футбольних клубів.

Рюкзак Zibi

У середній та старшій школі хлопці приділяють все більше уваги дизайну, а отже, популярними стають молодіжні форми та забарвлення. З відмінностей у характеристиках: ще більший об’єм та приціл на зносостійкість та функціональність. Більше уроків – більше підручників та зошитів. А якщо після занять вирушити на гурток, у художню школу або на стадіон – шкільний аксесуар має бути надміцним.

На додаток до ранця варто придбати шкільний пенал. Такий тандем виглядає стильно та гармонійно. За формою пенали: овальні, трикутні або плоскі, а за матеріалом: текстильні або зі штучної шкіри. Між іншим, Surikat теж може похвалитися вибором пеналів: серія Rondo (15 кольорів) та Note (4 кольори). Якісна фурнітура, поліестер 600 D, тканинна підкладка, яскраві колірні рішення та легкий догляд – все, що потрібно, щоб пенал став улюбленцем – https://surikat.ua/penaly/.

ZiBi поєднує новітні технології та останні тенденції. Крім того, компанія підкреслює екологічність матеріалів, що використовуються у пошитті ранців та пеналів. Адже «найкраще дітям» не просто порожні слова.