fbpx

Рюкзаки Upixel

Рюкзаки Upixel

Рюкзаки Upixel: повна свобода фантазії

Ідея створення такого аксесуару здається справді геніальною. По-перше, пікселі «захопили» світ і приховати цей факт не вдасться. За цим процесом ми спостерігаємо давно: починаючи від малюнків Paint у 2000-х і до реального хмарочоса з вирізаними пікселями в Таїланді. По-друге, сумка або рюкзак Upixel змінює «обличчя» залежно від настрою господаря та його фантазії, і це правда заслуговує на Оскара в області дизайну. Настрій ранця змінюється разом із настроєм господаря.  

Офіційний сайт компанії родом із Чеської Республіки: https://www.pixiecrew.com/. Діапазон цін на рюкзаки однойменної фірми: від 22 до 70 євро. Доставка в Україну немає, але пошукайте дилерів, які співпрацюють з компанією.

Основний дизайн продукції піксель полягає в силіконовій панелі, на яку кріпляться пікселі. Саме завдяки цим різнобарвним фішкам створюються унікальні зображення. До того ж у продажу є набори фішок, для створення до 5 зображень зі схемами та вже підібраними кольорами. Одна дволямкова сумка – п’ять нових дизайнів.

Запатентовані аксесуари для яскравого життя

Товари Upixel – улюбленці малюків, школярів та підлітків. Не дивно, коли навіть дорослі, прикриваючись дитиною, купують такий рюкзак, щоб випробувати на собі цікаве заняття зі зміни його іміджу. Upixel пропонує рюкзаки, сумки та клатчі, ланчбокси, а також чохли для мобільних телефонів.

Компанія, в процесі розробки модельного ряду, подбала і про найменших споживачів віком від 3-х років. Малюки в цьому віці мають достатні навички, щоб самостійно або з незначною допомогою дорослих збирати мозаїку. А тренуватись у створенні нових картинок можна і на інтерактивній панелі. Для дітей підійдуть рюкзаки у вигляді тварин або яскраві моделі з принтами. Найчастіше у виробництві таких заплічних сумок використовується нейлон – м’який і легкий, але при цьому міцний матеріал. З переваг – водостійке просочення матеріалу допоможе не намочити іграшки, коли малюк стрибає по калюжах. А той факт, що ранець легко прати, полегшить життя мамам та залишить більше часу на створення нових шедеврів із пікселів. Принцеса на рюкзачку дівчаток або ракета на рюкзачку хлопчиків – вдалий приклад того, як можна урізноманітнити повсякденний аксесуар.

Рюкзаки Upixel

До шкільних рюкзаків висуваються особливі вимоги, пов’язані з безпекою, міцністю та функціональністю. Рюкзаки Upixel для школи мають жорстку ущільнену спинку; широкі лямки, що знижують навантаження, відділення, які допоможуть розмістити підручники, зошити, матеріали для творчості та канцтовари. У комплекті – набір фішок, які допоможуть створити неповторний малюнок, варто лише увімкнути уяву. Школярам до душі складніші малюнки: смайли, герої мультфільмів та фільмів, пам’ятки та навіть світові шедеври мистецтва. Слабо зробити Мону Лізу із пікселів?

Компанія продумала і серію пеналів з фетру з уже звичною силіконовою панеллю. На довгих уроках або парах створення нових піксельних витворів займе час. Тільки Тсс… вчителям та батькам ні слова.

Рюкзаки Upixel

Спеціально для молоді розроблені рюкзаки та сумки через плече більш стриманого дизайну, але, як і раніше, із родзинкою, властивою компанії. Одна з найпопулярніших серед підлітків модель – ранець із відкидним верхом, виконаний із тканини високої щільності. До нього легко увійде 15-дюймовий ноутбук, документи і все, необхідне для активного міського життя.

Крім того, підлітки часто є володарями всіляких гаджетів, які займають чималу частину їхнього життя. Щоб улюблений гаджет залишався у безпеці, передбачені бампери та чохли для смартфонів, а також клатчі для планшетів. Такі міські аксесуари – це красиво та практично.

Вкрай важливо, що моделі виконуються з харчового силікону та еко-френдлі матеріалів, а отже, не завдають шкоди навколишньому середовищу. Серед додаткових переваг: різноманітність кольорів пікселів, включаючи флуоресцентні, та їх стійкість до температурних перепадів. Взимку та влітку ти на висоті!