Warning: chmod(): No such file or directory in /home/nechuh/surikat.ua/www/wp-content/plugins/drag-and-drop-multiple-file-upload-contact-form-7/inc/dnd-upload-cf7.php on line 209
Наші конкуренти. Рюкзаки Wenger. Стаття у блозі про вітчизняні вироби Surikat - український виробник

Наші конкуренти. Рюкзаки Wenger

Наші конкуренти. Рюкзаки Wenger

Рюкзак Wenger: якість, перевірена часом

Wenger – швейцарська компанія, відома з 1893 року перш за все як виробник кишенькових ножів. Шлях компанії розпочався зі «Швейцарської фабрики по виробництву інструментів», яка постачала ножі для армії. Мультитули червоного кольору з нанесеним на корпус прапором Швейцарії відразу стали впізнаваними кожним мешканцем цієї маленької країни. Сьогодні ж, символ торгової марки є гарантією незмінної якості. Wenger розвивалася, долавши труднощі та приборкуючи нові вершини, але після чергової кризи в 2005 році було прийнято рішення про продаж компанії одвічному конкуренту – компанії Victorinox. Victorinox при цьому надавав Wenger незалежність та свободу розвитку. Таким чином, технології та найвища швейцарська якість збереглися в країні. А через 12 років випуск армійських ножів був сконцентрований під маркою Victorinox. А під брендом Wenger розпочався розвиток двох інших перспективних сегментів: годинників та наплічників. 

Наші конкуренти. Рюкзаки Wenger 

Офіційний сайт: https://www.wenger.ch. На сайті компанії в розділі «продукція» ви знайдете: сумки, рюкзаки, дорожні сумки, портмоне, ремені, сумки, а також сумки для ноутбуків. На офіційному сайті продукція не продається, а лише надається інформація про авторизовані магазини. На жаль, пошук авторизованих точок продажів продукції Wenger в Україні не привів до успіху. Але купити такі рюкзаки все ж можна за ціною від 1 300 грн. аж до 5 470 грн.

Туристичний та міський рюкзак швейцарський

Компанія випускає два типи дволямкових сумок: туристичні та міські, аби задовольнити потреби шанувальників під час відпочинку та роботи. Туристичні рюкзаки з яскравими розмальовками відрізняються невеликою вагою. Ручки для переноски – ергономічні. Деякі моделі оснащені грудним та поясним ременями. Спинка рюкзака виконана зі спеціальної сітки, яка допомагає провітрювати спину. Ідеальний рюкзак Wenger оснащений великою основною кишенею і кількома аналогами меншого розміру, отвором для навушників, кишенею-органайзером для ключів та невеликих предметів. Бокові сітчасті кишені розраховані на пляшку води та зонтику. Міські рюкзаки підходять для роботи та навчання, прогулянок по місту або заміських поїздок. Вони чудово поєднуються як з одягом в стилі кежуал, так і з діловим стилем. Майже всі заплічні сумки, які представлені в чорному кольорі, мають виважений, іноді навіть строгий дизайн. Спинка наплічників також забезпечена системою Airflow, аби навіть перед важливою співбесідою спина залишалася сухою. Відсік з потрійним захистом для ноутбуків послужить справжнім помічником на діловій зустрічі, а кишеня для ipod стане у пригоді під час подорожей та перельотів. Обидва відділення мають антиковзаючі підкладки. Спеціальна стабілізаційна панель CaseBase утримує рюкзак у вертикальному положенні навіть при значному завантаженні. Органайзер зберігає зарядні пристрої, шнури, візитні картки в тому положенні, в якому вони були залишені. Кишеня з можливістю швидкого доступу допомагає швидко доставати предмети, які часто використовуються.

Наші конкуренти. Рюкзаки Wenger

Зауважте, SURIKAT також пропонує яскраво-синій наплічник із серії Megapolis для ділових зустрічей, навчань, відпочинку та тренувань: https://surikat.ua/ryukzak-gorodskoj-model-megapoliscvet-yarko-sinij/. Сміливо порівнюйте та обирайте те, що припаде до душі.

Ще декілька слів про якість рюкзаків Wenger

Матеріали, з яких виготовляються аксесуари: поліестер та нейлон. На сайті виробника представлені рекомендації по догляду за продуктами. Так, рюкзаки правильно очищати водою та милом, рівномірно обробляючи всю поверхню. Примітно, що Wenger дає 3-річну гарантію на свою продукцію від дати покупки на випадок фабричного браку. Такою гарантією можуть похвастатися небагато виробників. Але, нагадуємо, що на території України відсутні авторизовані магазини та сервісні центри. Проте, якщо ви придбаєте рюкзак у Європі, ця інформація буде дуже корисною. Рюкзак швейцарський Wenger – це міський або туристичний помічник, який не боїться бруду, навантажень та випробувань часом.