fbpx

Рюкзаки міські Surikat надихають на спорт: фітнес чи тренажерний зал

Рюкзаки міські Surikat надихають на спорт

Спорт – це найкращі ліки від усіх хвороб і ніколи не пізно почати ним займатися. Тим більше, коли мова йде про весну і літо, що стрімко наближається. Весна – той час, коли дівчата сідають на дієти, беруть участь в акціях «14 днів без солодкого» або починають качати прес перед телевізором. Хлопці знімають кригу з турніків, йдуть в зал або влаштовують ранкові пробіжки на стадіоні.

Вирішивши займатися спортом, перед нами постає питання вибору: куди піти і чим саме зайнятися. Перед тим, як зробити вибір потрібно для себе визначити головне – мету, яку ви переслідуєте. Хочете ви схуднути, привести тіло в бажану форму, зміцнити здоров’я, привчити себе до дисципліни або проводити час весело та з користю. Часто ми не можемо вирішити для себе, краще займатись в тренажерному залі, або вибрати фітнес, індивідуально або у групі?

Сьогодні ми спробуємо допомогти розібратися в цьому питанні.   Тренажерний зал допоможе позбутися зайвих кілограмів і побудувати нове гарне тіло. Якщо ви прийшли в зал вперше, підшукайте собі професійного тренера, який буде допомагати і контролювати хоча б перший час. Тренер дасть правильне навантаження, навчить розминатися і покаже, як робити вправи на тих чи інших тренажерах. Пам’ятайте, що неправильна робота на тренажерах тягне за собою зайве навантаження на спину, а перша заповідь спорту – не нашкодь. Експерти радять починати з кардіотренувань, які будуть тренувати серце і розвивати витривалість.

ryukzaky miski surikat trenazhernyj zal

Групові заняття фітнесом допоможуть підтримувати тіло у формі, хоча і зайвих кілограмів і сантиметрів ви також позбудетесь. Займаючись у групі, ви зможете вибрати напрям: танцювальний, силовий або аеробний. Багато залежить від інструктора: якщо він буде витискати по максимуму, то і ви при цьому будете викладатися на всі 100%. Крім того, тренер буде стежити за правильністю виконання вправ і постійно тримати в тонусі. І хоч у вас не буде можливості відволікатися ні на хвилину, але гра варта свічок.

ryukzaky miski surikat fitnes

Підводячи підсумки, хлопцям більше підійдуть заняття в залі, дівчатам потрібно гарненько поміркувати. Новачкам можна зупинити свій вибір на групових заняттях фітнесом, хороший тренер допоможе привести тіло в бажану форму. Якщо ви поставили перед собою завдання – схуднути і скинути більше, ніж 5 кг, краще вибрати заняття в тренажерному залі під контролем професіонала, але при цьому ви вже повинні володіти деякими знаннями. І авжеж ніхто не забороняє суміщати зал і фітнес в групі.   Для занять фітнесом знадобляться:  

  1. Одяг. Для фітнесу краще вибирати одяг із синтетичних тканин або їх комбінацій з бавовною. Краще підійдуть матеріали, які швидко сохнуть, виводять вологу назовні, повторюють контури тіла і мають сітчасті вставки. До того ж, синтетика більш витривала до численних прань. Дівчатам краще зупинитися свій вибір на лосінах, шортах і майці або топі з футболкою, хлопцям – на шортах, звужених брюках, футболках або майках.
  2. Взуття. Якщо у випадку з йогою в спортивному взутті просто немає необхідності, то в цьому випадку правильне взуття має велике значення. Варто вибирати кросівки за призначенням: для залу — з гарним зчепленням, фіксацією ноги, амортизацією, але при цьому з досить щільною підошвою, а для фітнесу — більш легкі і гнучкі кросівки з сітчастими вставками.
  3. Вода. Краще обзавестися спеціальною флягою чи пластмасовою пляшкою для води. Після 20–хвилинного інтенсивного тренування ви зможете показати маркетологам «майстер-клас», як реалістично знімати рекламу води. Використовуйте за призначенням бокову кишеню рюкзака Surikat Megapolis для пляшки.
  4. Рушник. Рушник невеликих розмірів краще носити з собою в рюкзаку і тримати недалеко від себе під час занять. Крім того, не забувайте приналежності для душу, щоб освіжитися після тренування.
  5. Килимок для фітнесу. Як правило, заняття групою передбачають вправи на килимку. Якщо ваше захоплення спортом не швидкоплинне, з міркувань гігієни придбайте особистий килимок.
  6. Рукавички для фітнесу стануть у нагоді під час занять в тренажерному залі, щоб під час вправ зі штангою руки не ковзали, а також захистити їх від мозолів і шерехатості шкіри.
  7. Рюкзак. Займатися спортом для досягнення ефекту потрібно не менше 2-3 разів на тиждень, а значить, доведеться складати свій графік занять до/після навчання або роботи та у вихідні дні. Помістивши всі спортивні атрибути в рюкзак, ви зможете з задоволенням поєднувати роботу зі спортом. Говорячи народною мовою, бананка (сумка на пояс) в силу своїх невеликих розмірів «не всім підійде, вірніше, підійде не лише всім, мало кому може підійти». А ось купити рюкзак для такого випадку – значить зарядитися позитивний настроєм на успіх.
  8. Музика знадобиться під час індивідуальних занять у залі. Не таємниця, що заняття спортом повинні приносити задоволення, а улюблена енергійна музика допоможе в цьому.

ryukzaky miski surikat

 Тренажерний зал чи фітнес, вирішувати вам. Добре обміркуйте свій вибір, відвідайте пробне заняття, а після — придбайте абонемент на півроку, щоб не пропускати. Все, що потрібно: це бажання, мета, а ще купити рюкзак (в Києві або в будь-якому місті України), яскравий спортивний одяг та круті кросівки, які стануть хорошою мотивацією. Відкрийте для себе спорт і точно не пошкодуєте.