fbpx

Наші конкуренти. Рюкзаки Найк

Наші конкуренти. Рюкзаки Найк

Рюкзак Найк: те почуття, коли тобі немає рівних

Nike – один з найпопулярніших і відомих спортивних брендів в світі. Давайте розбиратися, завдяки чому цей бренд такий відомий і кому цим зобов’язаний. Компанія була заснована в 1964 році юним спортсменом Філом Найтом і його тренером Біллом Бауерманом. Перші 300 пар кросівок засновники замовили у японської фірми, яка нині відома, як Asics. Філ не соромився самостійно розробляти взуття. Він створив підошву шляхом експерименту – заливаючи гумову масу в електровафельницю дружини. Хто б міг подумати, що вафельна підошва змінить уявлення про дизайн бігового взуття. Вже в 1973 році перший легкоатлет виступав в фірмових кросівках Найк, і це стало справжнім проривом. Початкова назва компанії – Blue Ribbon Sports. Незабаром змінилося на Nike, що походить від імені грецької богині Ніки, і ніяк не пов’язане з російськомовної транслітерацією «Найк», яка так прижилася. Цікава історія пов’язана і зі свушем (емблемою бренду). Символ, відомий у всьому світі, був розроблений студенткою – дизайнером. У спробах придумати оригінальну емблему яка б запам’ятовувалася, Керолін продумувала всілякі варіанти. Зневірившись, на листку паперу вона поставила галочку, яка в підсумку була обрана керівниками і використовується дотепер. Простота – запорука успіху. Офіційний сайт: www.nike.com. В Україні компанія не представлена, натомість Дельта спорт протягом 20 років пропонує українцям продукцію знаменитого бренду. Купити рюкзак Найк в Києві не складе труднощів, залишилося вибрати який. 

Наші конкуренти. Рюкзаки Найк

Що потрібно знати про рюкзаки Найк?

Отже, Nike рюкзаки представлені в наступних категоріях: спорт, заняття в залі, спортивні та для дітей. Окремо варто виділити міську заплічну сумку. Міцний і місткий міський рюкзак порадує передньою кишенею на блискавці, основним відділенням і внутрішньою кишенею з подвійною блискавкою для додаткового захисту. М’які плечові лямки сприяють комфорту під час використання, а грудна стяжка подбає про правильний розподіл ваги. Зауважте, міські рюкзаки Surikat Megapolis також оснащені основним відділенням, відділенням для ноутбука, бічними сітчастими кишенями і передньою кишенею на блискавці: https://surikat.ua/gorodskie-ryukzaki/ Завжди підтримуючи спорт, Найк випускає рюкзаки для футболу, фітнесу, баскетболу, скейтборду, гольфу та тенісу. Спортивні рюкзаки виконані з водонепроникних тканин, мають спеціальні відділення для надійного зберігання речей. Такі дволямкові сумки з системою блискавок Nike Quad Zip забезпечені зручним доступом до вмісту рюкзака. На спині – сітка для додаткової вентиляції, всередині – м’яка кишеня для ноутбука. Універсальні рюкзаки для тренінгу стануть помічниками на кожен день. Один аксесуар для роботи і тренувань – це дуже практично. Тим більше він оснащений відділеннями для сухої та вологої екіпіровки, бічними кишенями для води та дрібниць. Є і відділення з амортизацією для техніки, а лямки з технологією Max Air поглинають ударні навантаження. Футбольний рюкзак крім оригінального дизайну з нанесеними емблемами клубів, до того ж органічний та функціональний. Він має вентильоване відділення для роздільного зберігання екіпіровки, бічні сітчасті і внутрішні кишені для дрібниць. Такий аксесуар, прикрашений символікою улюбленого клубу, гідно оцінять віддані вболівальники. Водонепроникний матеріал захистить форму або екіпіровку від негоди. 

Створювати натхнення та інновації для кожного спортсмена

Саме так звучить місія компанії, яка з кожним роком збільшує обороти, прибуток, кількість співробітників та разом з тим кількість шанувальників. Продукція випускається також під іншими марками: Nike Golf, Air Jordan, Nike Air, Team Starter, Nike LeBron. А кеди Converse – не що інше, як дітище Найк.

Наші конкуренти. Рюкзаки Найк 

Бренд не дешевого сегмента. Навіть текстильний мішок на зав’язках, який складе компанію під час походу в спортзал, коштує близько 18-20 євро. Однак, продукція відома високою якістю, з цим не посперечаєшся. Всі хочуть носити продукцію Найк, а може Адідас? Битва конкурентів не закінчиться ніколи. Проте, шанувальники американського бренду впевнені, що краще за нього немає нікого. Все ж таки варто купити рюкзак Найк, аби самостійно в цьому переконатися, а може розвіяти чутки. 

Наші конкуренти. Рюкзаки Найк