fbpx

Правда чи брехня?

Правда чи брехня

Друзі, пропонуємо вам згадати гру «Правда чи брехня». Для тих, хто не знає, коротко викладемо правила: один учасник виголошує якусь фразу, а другий намагається вгадати, правда це чи брехня. Давайте разом дізнаємося, де істина, а де вигадка, вивчаючи цікаві факти про рюкзаки.  

1. В Японії шкільний рюкзак має іншу назву

Правда Рандосеру – традиційний шкільний ранець. Назва цього двoлямкового аксесуару пішло з Голландії, від слова «ransel» – рюкзак. Правда, японці його «переробили на свій лад. Цей шкіряний ранець – обов’язковий атрибут будь-якого японського школяра. Його особливість – ортопедичні подушки та спеціальний механізм регулювання лямок. А також він відрізняється міцністю, тому що виготовляється вручну. Як правило, його купують дитині на весь час навчання в початковій і середній школі.

pravda-chi-brexnya

2. Місткість рюкзаків вимірюється в кілограмах 

Брехня. Насправді місткість рюкзака вимірюється в літрах. А роблять це за допомогою піску, який засипають всередину у всі відділення і кишені. Таким чином і визначають, скільки літрів він може вмістити. Запам’ятайте, що перевищувати зазначений обсяг не варто, адже в рази збільшиться навантаження на хребет, плечові суглоби, і це негативно позначається на циркуляції крові.  

3. У Голландії часто разом з національним прапором на будинку вішають рюкзаки

Правда. Рюкзак, гордо розташований на флагштоку, означає успішну здачу сесії. Річ у тому, що ще на початку минулого століття в Голландії вступити та вчитися в коледжі могли лише діти багатих батьків. Тому, коли дитина зі звичайної сім’ї складав іспити, всі сусіди та мешканці міста дізнавалися про це. У той час прапор був далеко не в кожній родині, але це анітрохи не заважало: рюкзаки вивішували просто на палицях.  

4. Вибираючи рюкзак, не варто надавати значення його розміру

Брехня. Габарити та розміри ранця мають чи не першорядне значення. Все залежить від того, яку ви переслідуєте мету, вибираючи новий аксесуар. Особливий акцент цього питання повинні приділити батьки школярів. Адже заплічна сумка не за розміром може посилити проблеми із хребтом і створювати зайве навантаження. Тому, перш ніж купити рюкзак школяреві, порадьтеся з фахівцем, беручи до уваги вагу і ріст дитини.

pravda-chi-brexnya

5. Велика Британія щороку 4 жовтня відзначає Національний День сумок

Правда. Вперше День сумок зазначили в 2001 році, підкреслюючи важливість цього аксесуара в повсякденному житті. Між іншим, сумки на пояс (бананки), це і ваш день теж. І хоч ця традиція з’явилася не так давно, але несе в собі глибокий сенс. В цей день в Англії певний відсоток від продажу сумок йде на благодійність, на допомогу жінкам, хворим на рак грудей.  

6. Найдорожчий рюкзак у світі коштує 10 000 доларів

Брехня. Це звання носить рюкзак, створений для бренду The Row. Матеріал, який використовувався при виготовленні цього ранця – крокодиляча шкіра. Створений він у колаборації дизайнера Дем’єн Херст і сестер Олсен, може, тому його ціна складає 55 000 доларів.

pravda-chi-brexnya  

7. У США створили «електронні рюкзаки» для тарганів

Правда. У 2013 році американська компанія Backyards Brains шокувала всіх, випустивши «електронний рюкзак», який підключається до таргана. Мета такого винаходу – залучення уваги дітей до нейробіології. Після підключення такого «пристрою» ви зможете за допомогою мобільного додатку контролювати рухи комахи і направляти його вправо або вліво. І хоч представники компанії стверджують, що він не завдає тарганові болю, але якось моторошно від такої знахідки.  

8. Незабаром з’являться мультиплікаційні рюкзаки

Брехня. Мультиплікаційні рюкзаки вже існують завдяки фантазії японських дизайнерів. На вид вони схожі на двомірні, а на фото виглядають так, як ніби тільки що були намальовані олівцями і фарбами. Звичайно, в Японії такі аксесуари вже стали улюбленцями школярів. Це відмінний яскравий спосіб виділитися серед однокласників.   Ми сподіваємося, що ви дізналися щось нове і переконалися в тому, що міські рюкзаки — багатофункціональні, а ще незвичайні, дивовижні і займають далеко не останнє місце в житті людини. Купити рюкзак, а з ним і надійного помічника, ви завжди можете на сайті Surikat.ua.