fbpx

Наші конкуренти. Наплічники THULE

Наші конкуренти. Наплічники THULE

Продукція торгової марки THULE вважається однією з кращих в своєму сегменті, і в цій статті ми розповімо, як наплічникам THULE вдалося заслужити визнання у професіоналів.

Наші конкуренти. Наплічники THULE

Коротка інформація про виробника.

Компанія THULE була заснована в 1942 р. в Швеції і з того часу розробляє продукцію, яка допомагає людям вести активний спосіб життя і подорожувати. У цього бренду досить широкий асортимент, в якому представлені як різні типи рюкзаків, так і багажники для авто і навіть дитячі коляски. Напевно, єдиний тип сумок, який не випускає компанія – сумки на пояс, проте такі сумки доступні в нашому асортименті, а замовити одну з них можна тут. У цій же статті поговоримо виключно про наплічники. Чим же рюкзаки Thule краще за аналогічні вироби більшості інших брендів.

Наші конкуренти. Наплічники THULE

  1. Якість і міцність матеріалів. Тканина під кожну лінійку наплічників ретельно підбирається, в залежності від призначення продукції: туристичні рюкзаки шиють з легкого водо- та повітронепроникного матеріалу, а міські – з міцного водонепроникного і зносостійкого матеріалу.
  2. Комфорт у використанні. Більшість виробів оснащені «дихаючими» наплічними ременями і спинкою, що дозволяє подорожувати за будь-яких погодних умов. Деякі моделі мають додаткові ремінці, які дають можливість надійно закріпити сумку на собі та уникнути пошкодження шкіри.
  3. Особливості та технології. У кожної лінійки продукції свої переваги про які варто розповісти докладніше. Особливості похідних рюкзаків – система StormGuard, яка захищає ранець і його вміст від негоди. Система кріплень, що дуже точно налаштовуються, допомагає підігнати рюкзак “під себе”, а верхній клапан легко трансформується в окремий рюкзак. Переваги міських рюкзаків – відділення SafeEdge для захисту ноутбука, органайзер для кабелів і зарядних пристроїв, а ряд продуктів має ще і ударостійке відділення для окулярів і телефону. І це тільки ключові переваги виробів шведського бренду

Така кількість систем і технологій, які використовуються при виготовленні рюкзаків, дає зрозуміти, що на перше місце компанія ставить комфорт клієнтів, а також забезпечення збереження їх речей. Тепер подивимося, як йдуть справи з якістю.

Наші конкуренти. Наплічники THULE

Кожна нова модель дволямкової сумки ретельно перевіряється в центрі тестування компанії. Рюкзаки наповнюють речами, по кілька сотень разів відчиняють та зачиняють блискавки, кидають з висоти, перевіряють захисні властивості, навантажують важкими предметами і підіймають. Співробітники центру годинами ходять по біговій доріжці з набитим рюкзаком і перевіряють наскільки добре тканина та конструкція пропускають повітря, та чи достатньо комфортний виріб під час носіння. Ці перевірки допомагають переконатися, що якість наплічників для виробника не менш важлива, ніж зручність.

Наші конкуренти. Наплічники THULE

Що скажемо в завершенні. Рюкзаки Thule – європейський продукт, який виробляється з якісних матеріалів з використанням нових технологій і робить життя активних людей та мандрівників більш комфортним. Та й слоган бренду, який звучить як “Bring your life” (Візьми життя з собою), говорить сам за себе.