fbpx

Огляд конкурентів: рюкзак SwissGear

Огляд конкурентів: рюкзак SwissGear

Рюкзак SwissGear: співвідношення швейцарської якості та ціни 

SwissGear – (https://www.swissgear.com/) швейцарський бренд з багаторічною історією і серйозним досвідом за плечима. У компанії значний діапазон продукції. Так, ви можете вибрати валізу, рюкзак, аксесуар для подорожей (поясну сумку, сумку для туалетного приладдя або ноутбука), гаманець і ремінь. 

Огляд конкурентів: рюкзак SwissGear

Заплічні сумки розраховані в основному на дорослу аудиторію, хоча виділяють моделі і для школярів-підлітків. Міські рюкзаки цієї фірми стануть надійними супутниками під час прогулянок, поїздок і перельотів. На офіційному сайті ціни на них стартують від $30, але не варто забувати про недешеву доставку. Щоб купити рюкзак SwissGear в Україні, знайдіть офіційного дилера або перевіреного посередника. Ціни на сайті, який іменує себе офіційним регіональним представником компанії від 1 290 грн. до 3 995 грн. Виходячи з обсягу, є рюкзаки від 20 до 65 літрів.

Відеооглядам бути

Бонусом є те, що на сайті виробника представлені відеоогляди продукції, де ви побачите всі нюанси, визначите плюси і мінуси. У цій справі рюкзаки Surikat не поступаються швейцарським колегам, тестуючи і показуючи всі без фальші. Подивитися відео можна тут.

Огляд конкурентів: рюкзак SwissGear

Швейцарський рюкзак: розглянемо під лупою усі деталі

Ручка для перенесення в руці SwissGear рюкзака посилена металевим тросом. Плечові ремені мають ергономічну форму, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження. Крім того, вони багатофункціональні: є роз’єм для телефону і навушників, фіксатор для окулярів. Ортопедична спинка захищає хребет від зайвих навантажень. А система Airflow на спинці забезпечує циркуляцію повітря, що буде приємним доповненням під час довгих літніх прогулянок з рюкзаком на плечах. В моделях, де передбачено відділення для ноутбука, його захищає амортизуюча подушка. У довершенні всього, у виготовленні аксесуарів використовується водовідштовхувальний матеріал і водонепроникні застібки, які вбережуть вміст від впливу зовнішніх факторів. Запам’ятайте, вдалий рюкзак не тільки зроблений з якісних матеріалів і має неповторний дизайн, а й задовольняє потреби господаря і підходить для конкретної задачі.