fbpx

Огляд конкурентів: рюкзаки Kite

Огляд конкурентів: рюкзаки Kite

Рюкзак Kite: що ми про них знаємо?

Kite – (https://my-kite.com/) бренд родом з Німеччини, який випускає дитячу та підліткову продукцію. Особливістю бренду є те, що вони виробляють не тільки текстиль (рюкзаки, пенали, чохли для мобільних телефонів, сумки), а ще й канцтовари. Купити рюкзак Kite ви зможете тільки в авторизованому магазині, їх мережа охоплює весь світ, в тому числі й Україну. Ціновий діапазон від 380 грн. і до 1 800 грн. Нові колекції випускаються щорічно, з’являються незвичайні моделі, дизайни і кольори. Обсяг рюкзаків від 0,5 л до значних 26-35 л. Серед моделей, що випускаються компанією ви знайдете дошкільні рюкзаки та заплічні сумки з серії Junior, а також молодіжні пенали, сумки та рюкзаки. Але саме шкільні ранці, з якими першокласники та учні початкових класів йдуть здобувати знання, складають основну частину продукції німецького бренду.

Огляд конкурентів: рюкзаки Kite 

I can

Девіз цієї компанії – «I can» або «Я можу» (прим. автора). А діти можуть перевтілитися в героїв улюблених мультфільмів, тому як Kite переносить на продукцію ліцензійні зображення з Hello Kitty, TransFormers, Monster High, Disney Princess, Spider Man і My Little Pony. Для спортивних хлопчаків продумана серія з футбольними клубами Barcelona, Milan і Manchester United. Як тут не полюбити заняття? 

Огляд конкурентів: рюкзаки Kite 

Особливості рюкзаків Kite

Як зазначено на сайті, рюкзак Kite схвалений ортопедами, це означає, що компанія виготовляє 4 види ортопедичних і анатомічних спинок, кожна для свого віку. Шлейки мають s-подібну форму, на спинці є «дихаючі» вставки, а з усіх боків – світловідбиваючі елементи. Ранці для школи додатково оснащені нагрудним ременем, який щільно фіксує важку ношу школяра, а також мають додаткову опцію – розклад уроків на внутрішній стінці кришки. Практично в кожному Kite рюкзаку присутні внутрішні роздільники, нагрудні кишені та кишені для води, органайзер, у деяких – ключниця. А ось відділенням для планшета або ноутбука похваляться небагато дволямкових сумок, адже це доля дорослих аксесуарів.