fbpx

Огляд конкурентів: рюкзак Deuter

Огляд конкурентів: рюкзак Deuter

Рюкзак Deuter – більше, ніж просто туристичне спорядження

Deuter – (https://www.deuter.com) одна з тих компаній, на яку звертаєш увагу при пошуку надійного туристичного спорядження. Сімейна компанія отримала назву на честь свого засновника – Ганса Дойтера. Розвиток бренду – лідера у сфері аутдору – почалося наприкінці позаминулого століття, і було досить несподіваним. Якщо SURIKAT свою історію розпочав з пошиття рюкзаків і бананок, то першою продукцією Deuter були поштові мішки та сумки для листонош. Пізніше в компанії з’явився відділ по виробництву наметів, але через те, що в той час набирав популярність альпінізм, зростав неабиякий попит на ранці. Тут і компанія зайняла свою нішу. З середини 20 століття вона екіпірувала великі німецькі експедиції, оснащуючи учасників рюкзаками, сумками, накидками й наметами. З того часу німецький бренд став провідним виробником рюкзаків і сумок. При виготовленні дволямкових сумок Deuter спирався на досвід альпіністів. Сучасні моделі й зараз тестують професійні спортсмени, що безпосередньо впливає на якість продукції й мінімізує недоліки.

Огляд конкурентів: рюкзак Deuter

Deuter випускає туристичні, міські та шкільні заплічні сумки, рюкзаки для бізнесу, а також спальні мішки і необхідні аксесуари. Серед видів і напрямів спорту, для яких компанія створює свою продукцію: хайкінг, сходження, скітури, беккантрі, трекінг, альпінізм, фрірайд і велоспорт. Дилери пропонують Дойтер рюкзак в Україні за ціною від 504 грн. до 29 926 грн. Об’єм  представлених моделей від 10 до 41+ літрів.

Технології Deuter рюкзаків, які підкорили весь світ

Система Aircontact для перенесення важких вантажів покликана з’єднати тіло з рюкзаком Deuter в одне ціле, щоб забезпечити стійкість і розподіл ваги. Стабілізуючі ремені дозволяють підігнати положення рюкзака. Стегнові крила Vari Flex фіксують вантаж і забезпечують найкращу посадку, таким чином, економлячи сили, що особливо важливо під час трекінгу.

Огляд конкурентів: рюкзак Deuter

Плечові лямки обшиті сітчастою тканиною Airmesh. Дихаючі подушки наповнені поропластом: при кожному русі відбувається циркуляція повітря. Навіть в найжаркіший літній день ви будете почувати себе комфортно. Система Vari Fit допомагає підігнати висоту підвіски рюкзака в залежності від довжини спини. Міцна сітка гарантує вентиляцію вищого рівня, при якій тепле повітря розсіюється з трьох сторін, в цьому і полягає технологія Aircomfort. Технологія Airstripe являє собою двошарову полімерну конструкцію спинки: один шар м’який, другий – більш щільний, таке поєднання сприяє підвищеного комфорту. Часто рюкзак школяра має значну вагу. Для збереження стабільності, навіть у таких випадках, і розподілу ваги по всій спині передбачена технологія Active-comfort fit. Її основа складається з двох м’яких подушок, які прилягають до спини, і двох гнучких профілів. До того ж, їх можна підігнати під особливості спини дитини.

Міські та шкільні рюкзаки Дойтер

Міські аксесуари цієї компанії мають лаконічний дизайн і функціональність, властиву шаленому ритму міста. Рюкзак Deuter має ущільнені відділення для ноутбука і документів, комп’ютерних приладдя і аксесуарів. Деякі моделі забезпечені карабіном для ключів і органайзером, а також сумісні з питною системою. Плечові лямки мають анатомічну форму і, також як і спинка – дихають. Світловідбиваючі елементи підвищують безпеку пересування. До речі на безпеку пересування впливають також і яскраві кольори рюкзаків (https://surikat.ua/gorodskie-ryukzaki/). Deuter випускає і шкільні рюкзаки з м’якою спинкою, міцним дном, відбивачами, сітчастими кишенями, іменною біркою і навіть аварійним свистком на грудях. Всередині – просторий і місткий основний відсік, передні кишені для дрібних предметів, що відкривається одним рухом руки, внутрішня кишеня для цінностей і прозора кишеня для розкладу, щоб воно завжди було перед очима. Ранці відрізняються яскравими кольорами і запам’ятовуються дизайнами. А шкільний аксесуар у вигляді пташки напевно стане улюбленим аксесуаром малюка і назавжди залишиться в його пам’яті.

Огляд конкурентів: рюкзак Deuter