fbpx

Огляд конкурентів: рюкзаки Dakine

Огляд конкурентів: рюкзаки Dakine

Рюкзак Dakine: від виробника аксесуарів для серфінгу до законодавця моди

Американська компанія Dakine (https://www.dakine.com/) виготовляє дорожні сумки, рюкзаки, сумки на пояс, одяг для спорту, гаманці, пенали та інші аксесуари. Її історія почалася більше 35 років тому на Гаваях. На початку своєї діяльності компанія займалася випуском речей для серферів. За три десятиліття компанія стала всесвітньо відомим і впізнаваним брендом, а дволямкові сумки виробляються вже 20 років. Для того, щоб купити рюкзак Dakine в Києві, доведеться витратити час на пошук офіційного дилера. На одному з сайтів ціна варіюється від 699 до 7169 грн. Заявлений обсяг рюкзаків від 4 до 33 літрів. Крім замовлення онлайн, можна відвідати шоу-руми, щоб на власні очі вибрати модель з тих, що є в наявності.  

Огляд конкурентів: рюкзаки Dakine

Дайкін рюкзаки для екстремальних видів спорту

Що б не випускала компанія, у яких нових напрямках не розвивалася, вона завжди підтримує екстремальні види спорту і створює продукцію для них. Безсумнівно, будь-кого здивує широкий вибір рюкзаків для скейтборду, лиж та сноуборду, мотоспорту та велоспорту. Для скейтбордів рюкзаки славляться якістю та технологічними рішеннями. Рюкзаки для сноубордів мають тримач для фіксації дошки, а також захищені кишені для маски. Топові моделі забезпечені також і протилавинними системами. У велорюкзаках можна знайти вбудований гідратор та холодильник. Вентильована спинка та кріплення для шолома зроблять поїздку на велосипеді більш комфортною. Популярністю користуються і фоторюкзаки зі спеціальною конструкцією, яка забезпечує швидкий доступ до обладнання.

Огляд конкурентів: рюкзаки Dakine 

Міські аксесуари і рюкзаки Дайкін

Міські заплічні сумки відрізняються дизайном і функціональністю, яка полягає в кишенях-органайзерах для транспортування техніки та сітчастих кишенях для води. Як і в рюкзаках SURIKAT, в більшості міських рюкзаків Dakine є відділення для ноутбука і документів, що важливо для походу в офіс, на роботу й навчання або просто прогулянок по місту. Деякі моделі мають кріплення для додатково вантажу, наприклад, верхнього одягу. 

Огляд конкурентів: рюкзаки Dakine