fbpx

Новорічна відпустка із міським рюкзаком Surikat

с рюкзаком Surikat за плечами
Вже не за горами новорічні та різдвяні канікули, і багато хто з нас планує провести ці свята далеко від дому. Не важливо, чи збираєтеся ви в далекі краї літаком або плануєте доїхати до місця відпочинку наземним транспортом, збираючи речі в дорожню сумку, не забудьте і про міський рюкзак, який стане вашим надійним помічником і завжди буде «під рукою» в новорічній подорожі.

Святкуємо Новий Рік у теплих краях

Отже, ви вирішили зустрічати Новий Рік на березі моря або просто в іншій країні, добиратися до якої потрібно літаком. Квитки та готель заброньовані, дорожня сумка готова до укладання речей. Однак як бути з грошима, документами та іншими особистими речами, які обов’язково потрібно взяти із собою в салон літака як ручну поклажу? На відміну від незручної сумки, яку доведеться постійно тримати в руках, міський рюкзак є оптимальним рішенням для перевезення ручної поклажі в літаку і ось чому. Рюкзак Surikat City, також як і його більший соратник Surikat Megapolis, відповідають усім вимогам, які пред’являють авіакомпанії до розмірів багажу в салоні літака. Згідно з правилами всіх авіаліній, ручна поклажа пасажира повинна мати вагу 7, а іноді 10 кілограмів, а габаритні розміри не повинні перевищувати 55 х 40 х 20 см. Це зумовлено тим, що в салоні літака особисті речі пасажирів можуть розміщуватися лише у двох місцях: на верхній полиці чи під пасажирським кріслом. Обидві моделі рюкзаків Surikat не перевищують граничні розміри для ручної поклажі, навіть якщо їх довантажити покупками з аеропорту Duty Free. Та й процес очікування літака, який може затягнутися до півтори години, з рюкзаком Surikat за плечима, чашкою кави в одній руці та книжкою в іншій, пролетить як одну мить. 
 
 
Новорічна відпустка із міським рюкзаком Surikat

З рюкзаком в автобусі чи поїзді

На відміну від літака, у наземному транспорті немає обмежень за розмірами сумок, які можна везти в салоні. Однак і в цих видах транспорту рюкзак буде дуже доречним. Міський рюкзак у дорозі – це пляшка води, улюблена книжка, бутерброди, плеєр із улюбленою музикою, фотоапарат, а також тепла кофта, адже в автобусі чи поїзді може бути прохолодно вночі. Збираючи рюкзак перед поїздкою пам’ятайте – речі, які можуть знадобитися в дорозі, варто скласти зверху, щоб у разі їх пошуку не довелося перебирати весь вміст рюкзака. А бічні сітчасті кишені, якими оснащений рюкзак Surikat Megapolis, у дорозі чудово підійдуть для складування речей першої необхідності, як, наприклад, таблетки від головного болю або похідний набір для чищення зубів зранку.
 
Новорічна відпустка із міським рюкзаком Surikat
 
 
До речі, мило і зубна щітка повинні лежати в рюкзаку за замовчуванням. Адже після 10-12 годин у поїзді чи автобусі перше бажання, яке виникає у будь-якої людини – це бажання вмитися та почистити зуби. І ще, подорожуючи потягом або автобусом, складіть всі найважливіші речі, як документи, телефон і гроші в поясну сумку Surikat Banan, яку можна завжди тримати при собі, навіть відлучившись у туалет. Так ви убезпечите ці речі від можливої ​​крадіжки. І пам’ятайте, що прогулянка засніженим Львовом або Івано-Франківськом, милування старими вуличками новорічної Одеси або відпочинок на одному з пляжів Таїланду стануть ідеальними з рюкзаком Surikat на плечах.