fbpx

Огляд конкурентів: рюкзаки Bagland

Рюкзак, валіза і сумка Bagland
Bagland logo

Щомісяця 45 000 українців стають трохи щасливішими. Саме стільки товарів виробляє Bagland за 30 днів. Кожен продукт компанії, то маленька радість. Купуючи нові рюкзаки Bagland чи валізу клієнти тішаться та радіють, як діти. Заради цих емоцій 350 співробітників щодня творять якісну красу.

Огляд конкурентів: рюкзаки Bagland 1

Bagland – земля сумок, саме таку назву має масштабна й відома марка рюкзаків та сумок. Конкуренти кличуть його «сторожилою» та «старшим братом». Воно й не дивно, на ринку Бегленд майже 30 років. За цей час бренд випустив понад 2 000 000 товарів.

Історія народження бренду або бізнес за ціною «девʼятки»

90-ті – часи, що згадувати страшно. Тоді багато хто виїздів за кордон в пошуках кращого життя. Єгору запропонували купити швацький цех. На той час він коштував 800 доларів. Однак грошей на бізнес не було, проте була подарована батьком «девʼятка», бажання змінювати життя на краще та віра.

Рюкзак, валіза і сумка Bagland

Саме тоді, 30 років назад, обмінявши «девʼятку» на цех по виробництву дорожніх сумок й почалась історія відомого українського бренду.

Це була невелика майстерня на 8 станків. Пізніше, в маленькому промисловому місті Лебедині відкрився ще один цех на 6 станків. Вже більш як 25 років тут працюють 150 людей, вони допомагають розвивати компанію та підіймати український бізнес.

Так звичайний автомобіль став правильною інвестицією і стартом «великої машини». Сьогодні власник відомої компанії, та багатодітний батько Єгор Долінін, просуває український бізнес на новий рівень. Дякуючи йому багато сімей мають роботу та стабільний дохід, економіка країни зростає, а мільйони клієнтів задоволені та щасливі.

Головні принципи — доступність, довговічність, дизайн

Вартість виробів дуже приємна. Середній прайс на міський рюкзак 1500 грн, шкільний — до 1000, бананка буде коштувати в районі 500 грн, косметичка 400 грн, а велика валіза для подорожей 3500-4000 грн. Ціни дійсно доступні, тому люди можуть дозволити собі не один аксесуар, а кілька.

Огляд конкурентів: рюкзаки Bagland 2

Бренд дорожить репутацією та відповідає за свої слова. Саме тому, крім гарних рекламних слоганів Bagland надає гарантію на всі вироби. При необхідності, протягом року після покупки можна отримати компенсацію чи ремонт вибору.

Також компанія має бонусну програму, дропшипінг та багато інших цікавих пропозицій.

Дизайн рюкзаків та сумок відрізняється гарним смаком, універсальністю та ергономічністю. Кожен продукт продуманий до дрібниць, кишені, лямки, замки… все що потрібно для комфортного користування.

На будь-які вироби можна замовити друк. Багато компаній брендують аксесуари власним логотипом, таким чином збільшуючи свою впізнаваність.

Також можливе виробництво продуктів за індивідуальним дизайном, на основі фото.

Рюкзак для військових Bagland

Актуальне питання на сьогоднішній день — виробництво тактичного спорядження. В асортименті наявні кілька моделей сумок, рюкзаків та інших аксесуарів. Всі вони виконані з міцного матеріалу, оснащені якісною фурнітурою та відповідають всім необхідним вимогам.

Українські компанії виробляють гарні продукти, що користуються попитом серед населення. Вітчизняні одяг та аксесуари відрізняються хорошим смаком, високою якістю та приємним прайсом. Більше того, українські товари все частіше виходять на світовий ринок, де завойовують довіру міжнародної спільноти. Одним з гідних українських представників є бренд Bagland – симбіоз досвіду, стилю та якості. Пишаємось нашою нацією!