fbpx

В чому секрет Аніме?

Аніме anime

Аніме – це не лише жанр мультфільмів, але й окрема субкультура, що має глибокі корені в японській історії. Починаючи з 20-х років минулого століття, анімація в Японії стала унікальним явищем, виходячи за межі традиційних форматів. Сучасні мультфільми аніме надихаються різноманітними темами, від фентезі та наукової фантастики до соціальних проблем.

Молодь у всьому світі віддавна надає перевагу саме цьому жанру через його виразний стиль та емоційну глибину. Молодіжна культура аніме стала не просто популярною, але й впливовою, віддзеркалюючи сучасні тренди та цінності.

Анімешник косплей коміккон cosplay comiccon anime

Інтерес до японської мультиплікації виходить далеко за межі екранів, перетворюючись на конвенції, фан-зібрання та творчі ініціативи. Завдяки інтернету фанати можуть обмінюватися враженнями, рецензіями та створювати власний контент, що додає нові виміри аніме-спільноті.

Таким чином, аніме перетинає межі мультфільмів, перетворюючись на культурне явище, що об’єднує покоління та надихає творчість усього світу.

druk na tkanyni

Ми теж вирішили не стояти осторонь та в співпраці з молодими дизайнерками створили нову колекцію виробів за мотивами японських мультфільмів. Над ними працювали талановиті дівчата: Анастасія Бунтовська (студентка КНУДТ) та Impobeast. Дівчата звернулися до нас з ідеєю розробити нові малюнки для наших виробів, які б зацікавили молодь України, на що ми з радістю погодились. Так народилася наша нова колекція – АНІМЕ! Кожен малюнок в ній був створений дівчатами власноруч і є абсолютно індивідуальним та неповторним.

рюкзак аніме anime bag backpack

Трошки деталей. Першими ластівками АНІМЕ-колекції стали рюкзак City та пенал Rondo. Саме під ці вироби створювалися дизайни. Далі ми тестували різні типи нанесення на тканину, але в результаті зупинились на сублімаційному друці. Разом з дизайнерками підібрали матеріали та фурнітуру, адже дуже важливо, щоб кінцевий результат виглядав саме так, як його бачили наші таланти. Як результат маємо в асортименті Аніме рюкзаки та Аніме пенали, які будуть до душі кожному фанату цього жанру.

мерч аніме наруто тоторо сага вінланда плутон винищувач демонів кенсін казка зіркове дитя

Пишаємося тим, що маємо власне виробництво і саме завдяки цьому можемо тестувати та втілювати в життя найсміливіші ідеї.