fbpx

Потрібен подарунок на День народження друга? Рюкзаки Surikat – чудовий варіант!

Рюкзаки Surikat

День Народження, для більшості людей, — одне з найочікуваніших свят на рік. Порівнятися з ним може хіба Новий Рік. Однак якщо для іменинника це свято пов’язане з гарним настроєм, зустріччю з близькими людьми, святковим столом і, звичайно, подарунками, то для друзів наближення цієї дати пов’язане з необхідністю ці подарунки знайти. На перший погляд здається, що це досить просто, проте всі, хто хоч раз стикався з вибором презенту для близької людини, знають, що це зовсім не так. По-перше, потрібно вибрати подарунок, який дійсно сподобається винуватцю урочистості і не буде закинутий у далеку скриньку наступного ж дня. А по-друге, його вартість не повинна бути надто високою, адже у молодих людей грошей завжди обмаль. Вибираючи подарунок близькій людині, придивіться до міських рюкзаків Surikat City та Surikat Megapolis. Такий презент обов’язково здивує та порадує близьку людину. Він не позбавлений оригінальності, а ще стильний і практичний.

Практичність

Про таку властивість рюкзака як практичність вже сказано та написано дуже багато. Сучасні рюкзаки характеризуються безліччю модифікацій та призначень. Рюкзаки відрізняються за обсягом, застосовуваним тканинам, унікальним технологіям і ще безлічі інших характеристик, проте одна особливість, яка є у всіх без винятку рюкзаків, а саме їх місткість, а також дві наплічні лямки і зробило рюкзак мегапопулярним серед активних людей по всьому світу. Міські рюкзаки Surikat не бояться повсякденного носіння, їхня тканина розрахована на протистояння воді, бруду і стійка до стирання. Рюкзаки пошиті з використанням армованих ниток, а значить, вони можуть витримати вагу більше, ніж ви зможете в них покласти. А внутрішній обсяг рюкзаків дозволить цілими днями тягати з собою багато всякого корисного і не дуже начиння, не згадуючи про натерті плечі або затеклі руки, як у випадку зі звичайними сумками. Ну а якщо іменинник веде активний спосіб життя і займається спортом, то рюкзак точно не залишиться без діла. Рюкзаки дуже люблять велосипедисти, ролери, скейтери, адже, перебуваючи на спині, рюкзак практично не обмежує рухів і дозволяє постійно катати не знімаючи його зі спини.

ryukzak surikat2

Це ж мій улюблений колір

Якщо улюблений колір іменинника не знаходиться десь посередині між сіробуропошрябанним і фіолетовим в цятку, можете бути впевнені, що в колірній гамі рюкзаків, сумок на пояс і пеналів обов’язково знайдеться його улюблений колір. При цьому не важливо, вибирається подарунок для хлопця чи дівчини, сімнадцять моделей, сімнадцять насичених та глибоких кольорів: від життєрадісних жовтого, помаранчевого, рожевого та блакитного, до практичних та строгих: чорного, хакі, темно-коричневого та сірого – не залишать байдужим ні перших ні других. А якщо до рюкзака додати пенал такого ж кольору або зробити колірний мікс, такий подарунок стане ще ефектнішим. І пам’ятайте – яскравий рюкзак не тільки практична сумка для перенесення речей, але й повноцінний аксесуар, який здатний доповнити та урізноманітнити зовнішній вигляд його власника. А вгадавши з кольором рюкзака, можна бути впевненим, що подарунок припаде імениннику до душі.

Комплект 3 в 1

Вибираючи подарунок для близької людини, можна піти ще далі, наприклад, зібравши однобарвний набір, що складається з міського рюкзака, сумки на пояс та пенала. Всі три аксесуари чудово доповнюють один одного і можуть використовуватись одночасно. Так пенал є відмінним органайзером і допомагає зібрати в одному місці всі дрібні речі, які за його відсутності просто неможливо швидко знайти, тому доводиться довго «шарити» руками в надрах рюкзака. Що стосується поясної сумки, то її можна носити як окремий аксесуар, так і разом з рюкзаком. Однією з основних переваг поясної сумки є зручність її носіння поряд із можливістю вилучення з неї речей буквально одним рухом руки. Рюкзак хоч і більш місткий, але для того, щоб з нього щось дістати, доводиться знімати його з плечей, і тільки потім діставати потрібні речі. За великим рахунком, не важливо, подаруйте ви тільки рюкзак або рюкзак, бананку і пенал – головне приділене цьому процесу увагу, яке іменинник обов’язково оцінить.

ryukzak surikat3