fbpx

Обираємо ідеальний рюкзак для школяра

Обираємо ідеальний рюкзак для школяра

Часто, дивлячись на дітей наших родичів та знайомих, ми повторюємо приказку “чужі діти швидко ростуть”. Насправді чужі діти, як і власні, ростуть дуже швидко. Адже тільки вчора купували ліжечко та коляску, а сьогодні дитина вже ходить до школи, де пізнає різні науки та вчиться поведінці у колективі. А батьки, у свою чергу, забезпечують дитину всіма необхідними аксесуарами для навчання.

ryukzak surikat2

Шкільна форма, підручники, приладдя для письма, малювання та шкільний рюкзак – все це купується щороку. Необхідність частих обновок пов’язана з постійним зростанням дитини і з дивовижною здатністю дітей блискавично привести в непридатність шкільні речі, які потрапляють їм у руки. І якщо батьки першокласників купують власним дітям лише “наворочені” та дорогі моделі рюкзаків, то досвідченіші «колеги» підходять до цього питання прагматично. Так при виборі рюкзака для школярів другого – п’ятого класів, а особливо старшокласників, вже ніхто не звертає увагу на ортопедичну спинку або інші просунуті технології, які додають до вартості ранця два та більше додаткових нулів.

Найкращий рюкзак для школи

Рюкзак школяра не повинен бути надто важким. Масивні ранці, які за вагою та габаритами часом перевершують дитину, лише шкодять маленькому школяру. Тому дволямкові сумки як, наприклад, Surikat City, є кращими для дітей. Дані рюкзаки не виглядають через плечі школярів, а по довжині не опускаються нижче за талію і не заважають ходьбі. До речі, вибираючи рюкзак, потрібно в першу чергу орієнтуватися на розмір найбільшого шкільного приладдя як, наприклад, альбом для малювання формату А4. Якщо альбом поміщається в рюкзак без необхідності його згинання, такий мішок відмінно підійде як шкільний ранець.

Вага рюкзака для школярів

Маса дитини, кгОптимальна маса рюкзака зі шкільним приладдям, кг (10% від маси дитини)Максимальна маса рюкзака зі шкільним приладдям, кг (15% від маси дитини)
2023
252,53,75
3034,5
353,55,25
4046

Як ми зазначили вище, крім місткості правильний шкільний рюкзак має бути виготовлений із міцної тканини, що протистоїть усім випробуванням, які здатні спасти на думку дітям. Для шкільних ранців перевірки футболом, спусками на рюкзаку зі снігової гірки або купанням у багнюці стають непереборними труднощами.

У свою чергу рюкзаки Surikat, внаслідок застосування міцної тканини Polyester 600D, використання армованих ниток у всіх швах і ручній зшивці, яка дозволяє ретельно перевіряти вироби для виключення шлюбу, без відчутної для себе шкоди переносять такі випробування (результати тестів дивіться тут: https://www.youtube.com/c/SurikatUa.

Крім міцності тканина рюкзаків стійка до проникнення води, а значить, літня гроза або осінній затяжний дощ не промочуть вміст рюкзака. Також для зручності перенесення підручників речмішки забезпечені м’якими спинкою та наплічними лямками, які пом’якшують важку ношу і не дають гострим кутам підручників завдавати неприємних відчуттів дитині під час ходьби. До речі об’єм міського рюкзака Surikat City складає 16 літрів, що дозволяє скласти в нього шкільне приладдя, бутерброди, яблука і навіть пляшку з водою.

А в дні, коли в розкладі є фізкультура, шкільна форма також без проблем поміститься в надрах сумки. Учні старших класів, своєю чергою, оцінювати більш містку модель – міський рюкзак Surikat Megapolis. Рюкзак має окрему нішу для ноутбука, кишені для дрібного шкільного приладдя, а також сітчасті кишені для двох пляшок з водою. Також Surikat Megapolis має стильніший зовнішній вигляд, що, безсумнівно, має велике значення для школярів старших класів.

У той же час і молодші діти, безумовно, полюблять рюкзаки Surikat за їх яскраві забарвлення. Обидві моделі сумок Surikat представлені в 17 кольорах і абсолютно сподобаються дітям, а значить вони з більшою часткою ймовірності захочуть містити рюкзак в чистоті і безпеці. Вибираючи рюкзак для школи, загляньте в розділ пенали, де можна підібрати відмінний шкільний аксесуар із ідентичним рюкзаком забарвленням.