fbpx

Поїздка з Києва до Одеси з рюкзаком Surikat Megapolis

рюкзак Surikat Megapolis

Куплений рік тому в Києві рюкзак Surikat City продовжує справно служити автору і залишається вірним помічником при щоденних поїздках на роботу, а також походів по магазинах. Однак, коли мова йде про подорожі на поїзді або автобусі в інше місто, Surikat City до останнього часу доводилося залишати вдома, так як його розміри не дозволяють використовувати рюкзак для перевезення двох-триденних запасів одягу, необхідної електроніки і мінімально необхідних в дорозі продуктів харчування. 

рюкзак Surikat Megapolis2

Для цих цілей мною використовувалася звичайна дорожня сумка, а також сумка на пояс для всякого дріб’язку. Тягаючи сумку на плечі постійно виникала думка купити міський рюкзак побільше, щоб всі речі можна було носити одягнувши сумку з лямками на спину і при цьому не виглядати як турист з величезним баулом. Скориставшись наближенням новорічних свят, було вирішено вибрати собі подарунок на сайті у вигляді міського рюкзака Surikat Megapolis, обсяг якого на 10 літрів більше, ніж у його «молодшого побратима». На сайті речові мішки представлені в 17 кольорах. Мені сподобався рюкзак в красивому кольорі бордо. А поїздки по численним родичам під час новорічних канікул дозволили випробувати новий ранець по повній програмі.

Рюкзак Surikat Megapolis. Перше враження

Отримавши рюкзак на Новій Пошті, я відразу відзначив про себе, що він виглядає набагато дорожче, ніж коштує. Тканина двухлямочного речового мішка така ж як і у моделі City, а ось фурнітура, шкіряні елементи на бігунках і великий шкіряний логотип по центру (цікавість змусила перевірити, тому підтверджую — шкіра справжня), а також м’які наплічні лямки з сітчастими вставками на внутрішній стороні — приємно здивували. Також сподобався окремий м’який відсік для ноутбука діаметром 15 дюймів, який має власне дно. Такі нюанси дійсно дозволяють говорити про безпеку перевезення дорогої електроніки. В цілому перше знайомство з рюкзаком налаштувало мене на позитивний лад, але по справжньому новий міський рюкзак потрібно було випробувати дорогою. Через 2 дні у мене намітилася поїздка на поїзді з Києва до Одеси, тому рюкзак почав набиватися необхідними для поїздки речами.

Місткість міського рюкзака

Отже, речі, які були складені в рюкзак, включали в себе набір повсякденного одягу для триденної подорожі, а саме: об’ємний светр, електронну книжку, ноутбук, планшет, зарядний пристрій, набір кабелів, дорожню подушку і автомобільний журнал формату А4. Після збору речей Surikat Megapolis придбав округлі форми, однак на зручність його перенесення це ніяк не позначилося. Також мішок для речей з лямками було зручно носити тримаючи за верхню ручку, яка дуже зручно лягає в руку і не натирає навіть при тривалому користуванні. Не виникло у мене нарікань і з приводу фурнітури, а також роботи блискавок. Блискавки відкриваються і закриваються досить легко, а їх товщина, а також товщина бігунків дозволяють говорити про їх надійності. Зібравши міський рюкзак, я максимально розпустив лямки, щоб відрегулювати їх вже на собі. До речі довжини лямок з запасом вистачає навіть якщо ваш зріст становить більше 2-х метрів або коли рюкзак одягається на об’ємну зимову куртку. Сама регулювання зайняла лічені секунди, регулювальна фурнітура виконана з товстого пластика і дозволяє налаштовувати необхідну довжину лямок буквально одним рухом руки. Окремо хочеться виділити бічні сітчасті кишені, які за замовчуванням використовуються для перенесення пляшок з водою. Кишені оснащені гумками, тому навіть доверху наповнивши Surikat Megapolis мені вдалося засунути в них дві півлітрові пляшки з водою. До речі дані кишені в нагоді під час прогулянок по засніженій Одесі. Заходячи з вулиці в приміщення я постійно складав в бічні кишені шапку і рукавички, а виходячи на свіже повітря — майже блискавично їх діставав. Чи залишився я задоволений міським рюкзаком Surikat Megapolis під час своєї невеликої подорожі? Безсумнівно так. У нетривалої поїздки дана модель об’ємом 25 літрів однозначно зручніше дорожніх сумок. З огляду на той факт, що дорожні сумки, навіть якщо вони забезпечені коліщатками, доводиться часто тягати в руках під час їзди в міському транспорті, ходьби по сходах і підземних переходах — міські рюкзаки дуже сильно виграють в зручності перенесення особистих речей. Так було і цього разу. Приїхавши в Одесу о 7 ранку довелося 40 хвилин чекати друзів, які повинні були забрати мене на машині. Здавати речі в камеру зберігання не було сенсу, тому одягнувши рюкзак на плечі, я відправився за ранковою кавою в “американський ресторан” швидкого харчування, який знаходиться через дорогу від будівлі вокзалу. А по закінченні триденного відпочинку в компанії друзів, свіжого чорноморського повітря і неповторного одеського колориту я з упевненістю можу сказати, що подорожувати на вихідних з рюкзаком на спині набагато зручніше, ніж з сумкою.